Osobní autodoprava Praha – pohodlně a bezpečně

Firma Zdeněk Mazur z Prahy nabízí služby profesionální osobní vnitrostátní či mezinárodní autodopravy pravidelné i příležitostné, včetně přeprav dětí do školy a zpět.Služby profesionální autodopravy nabízí společnost Zdeněk Mazur z Prahy s garancí vozidel ve výborném technickém stavu a spolehlivými řidiči.

Firma Zdeněk Mazur disponuje rozsáhlým vozovým parkem a nabídne Vám vůz přesně podle Vašich požadavků. Ať se bude jednat o pravidelné nebo jednorázové zakázky, dopravu v rámci České republiky nebo mezinárodní cestu, vždy si můžete být jisti, že budete na místě včas a pohodlně.

Zajistíme dopravu na letiště, do divadel, hotelů, na školení, firemní akce nebo dovolenou. Pokud Máte k naší nabídce dotazy, neváhejte prosím kontaktovat společnost Zdeněk Mazur.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Příležitostná osobní doprava a přeprava osob, vnitrostátní a ...

Příležitostná osobní doprava a přeprava osob, vnitrostátní a ...

Přeprava na dovolenou, do zaměstnání či škol i pro početnější skupiny lidí, pravidelné zajištění dopravy a zajištění autobusové dopravy po Evropě od Zdeňka Mazury z Prahy.


Hotelová doprava i přeprava na kulturní akce, transfery z letiště Praha

Hotelová doprava i přeprava na kulturní akce, transfery z letiště Praha

Osobní automobilová doprava jednotlivců či skupin do 20 osob, hotelová doprava, přepravu na kulturní akce, dovolené či výlety zajišťuje Zdeněk Mazur, Praha.