Microsite byla vložena dne:07.08.2017
ID microsite: 99957, počet zhlédnutí:  21
Zadavatelem microsite je firma

NESPREKOL s.r.o.

Kovovýroba, zdvihací technika, mostové a portálové jeřáby, výroba a revize

Kovovýrobu a kovoobrábění, zakázkovou výrobu zdvíhací techniky, jeřábových drah a jeřábů pro Vás zajistí společnost NESPREKOL s.r.o., která sídlí v okrese Praha – východ.

Společnost NESPREKOL s.r.o., výroba, montáž, revize a servis zdvihací technikyNESPREKOL s.r.o., jeřábové dráhy, mostové a portálové jeřáby, kovovýroba a kovoobráběníVýroba ocelových konstrukcí, obrábění kovů, NESPREKOL s.r.o.

Potřebuje vyrobit jeřáb či jiné kovové produkty na míru? Kovovýroba NESPREKOL s.r.o., sídlící v obci Nehvizdy v okrese Praha – východ, se zaměřuje na výrobu, montáž, revizi a servis zdvihací techniky jako jsou jeřábové dráhy, mostové a portálové jeřáby. Dále vyrábíme i vrata, ploty, mříže, schodiště a ocelové konstrukce. Součástí poskytovaných služeb je i kovoobrábění jako například soustružení, frézování, broušení, vrtání či svařování železa, nerezu, hliníku a jiných materiálů, stříhání, řezání a ohýbání plechů, povrchové úpravy kovů tryskáním ocelovým granulátem. Pokud budete chtít využít našich služeb neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY