Microsite byla vložena dne:07.08.2017
ID microsite: 99955, počet zhlédnutí:  22
Zadavatelem microsite je firma

ILD cz. s.r.o.

Filtry, filtrační jednotky, průmyslová filtrace, odprašovací zařízení, výroba

Průmyslové filtry, filtrační jednotky, řídící jednotky filtrů, odprašovací zařízení tuhých látek projektuje, vyrábí, montuje a servisuje společnost ILD cz. s.r.o. se sídlem v Kladně.

Společnost ILD cz. s.r.o., výroba, prodej a servis filtračních zařízení pro průmyslSpolečnost ILD cz. s.r.o., filtry na čištění spalin, odsiřování a snižování emisíILD cz. s.r.o., filtry, filtrační jednotky, odprašovací zařízení

Jste průmyslová společnost a potřebujete filtry na čištění spalin, odsiřování a snižování emisí SOx, HF, NOx, VOC či odprášení provozů? Naše společnost ILD cz. s.r.o. sídlící v Kladně se zaměřuje na výrobu, ale i návrh a projekci filtračních zařízení pro průmysl. Vyrábíme, dodáváme, uvádíme do provozu i servisujeme průmyslové filtry, filtrační jednotky typu MINI-JET, DELTA-JET, filtry s vibračním oklepem, látkové hadicové filtry ALFA-JET Plus, filtrační textilie, řídící jednotky filtrů, odlučovače tuhých znečišťujících látek, vyprazdňovací a jiná zařízení. Naše dlouholeté zkušenosti na českém i zahraničním trhu jsou zárukou jakosti a kvality prováděné práce.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY