Microsite byla vložena dne:07.08.2017
ID microsite: 99938, počet zhlédnutí:  17

Balzamace Litoměřice – estetická úprava zemřelých

Pokud zemře někdo blízký, jistě oceníte záruku pietního zacházení s jeho ostatky. Balzamaci těl s cílem nejen kosmetických úprav nabízí Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o. z Litoměřic.

Balzamace Litoměřice – estetická úprava zemřelýchBalzamace Litoměřice – pietní zacházení se zemřelýmBalzamace Litoměřice – specializované zařízení

Při úmrtí blízké osoby jistě budete požadovat záruku pietního zacházení s ostatky, stejně jako estetickou úpravu zemřelého pro jeho uložení. Balzamaci těl nabízí Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o. z Litoměřic.

Garantujeme estetické a hygienické nápravy a úpravy závad těl zemřelých, které jsou nejen nemocí. Dbáme především na pietní zacházení se zemřelým a také na důslednou ochranu zdraví pozůstalých a dalších rodinných příslušníků.

Naše pracoviště je vysoce specializované a majitelé firmy jsou oprávněnými držiteli diplomů opravňující je k vykonávání vyššího hygienického zaopatření a balzamování zemřelých.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Pohřební ústav Litoměřice - zařízení pohřbu, vazba květin, mezinárodní převozy, potisk stuh

Pohřební ústav Litoměřice - zařízení pohřbu, vazba květin, mezinárodní ...

Pokud potřebujete pomoci se zařízením pohřbu, v Litoměřicích se obraťte na pohřební ústav Auriga, který nabízí veškeré služby. Zajišťujeme pohřební služby po celé České republice.

Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o. kancelář Mostecká, Litoměřice
Repatriace Litoměřice, mezinárodní převozy zesnulých

Repatriace Litoměřice, mezinárodní převozy zesnulých

S mezinárodními převozy neboli repatriací z/do České republiky Vám pomůže pohřební ústav AURIGA z Litoměřic. Našich služeb převozu využijete po celé České Republice. Pokud osoba zemře v cizině, pošleme ostatky letecky či automobilově zpátky do ČR. Vyřídíme všechny nutné doklady a povolení pro ...

Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o. kancelář Mostecká, Litoměřice