Microsite byla vložena dne:06.08.2017
ID microsite: 99927, počet zhlédnutí:  20

Pergoly a ploty nyní postavíte i bez betonových základů. Využijte zemní vruty!

Odrazuje Vás od stavby plotu či pergoly kopání betonových základů? S využitím zemních vrutů ze specializovaného maloobchodu Kromo Brandýs nad Labem-Stará Boleslav již není kopání a betonování nutné.

Zemní vruty - ukotvení bez kopání základůObchod Kromo Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - zemní vrutyUkotvení pergol a plotů bez kopání základů

Specializovaný maloobchod Kromo Brandýs nad Labem-Stará Boleslav představuje průlomovou novinku ve stavbě plotů či pergol. Již žádné kopání základů a betonování. Snadné a rychlé řešení s využitím zemních vrutů nadchne jistě každého z Vás.

Jedná se o kvalitní a rychlý systém ukotvení základů, který je možné realizovat kdykoliv a kdekoliv, dokonce i během mrazu.

Ukotvení díky zemním vrutům Vás zbaví mnoha starostí, například s likvidací zeminy po vykopaných základech a ulehčí Vám také případný přesun stavby, lze ho totiž bez potíží přemístit.

Pokud Vás nabídka zemních vrutů zaujala nebo pokud máte k produktu dotazy, neváhejte kontaktovat obchod Kromo Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Brusivo, spotřební a spojovací materiál - specializovaný maloobchod

Brusivo, spotřební a spojovací materiál - specializovaný maloobchod

Spotřební a spojovací materiál, brusivo a vše pro řemeslníky i kutily za rozumné ceny seženete ve specializovaném maloobchodu Kromo Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

KroMo Brandýs s.r.o. Prodejna a půjčovna nářadí