Microsite byla topována dne:04.12.2017
ID microsite: 99893, počet zhlédnutí:  55
Zadavatelem microsite je firma

Zlatnická dílna Radka Horníčková

Výroba šperků, hodin a hodinek z chirurgické oceli - kvalitní ruční práce

Šperky, hodiny a hodinky z kvalitní chirurgické oceli si můžete zakoupit ve Zlatnictví Radky Horníčkové v oblasti Brno venkov.

Šperky z chirurgické oceli Brno venkovVýroba šperků z chirurgické oceli Brno venkovHodinky z kvalitní chirurgické oceli Brno venkov

Chcete potěšit sebe nebo své blízké krásným šperkem z kvalitní chirurgické oceli? V Zlatnické dílně Radky Horníčkové najdete moderní ocelové šperky za skvělé ceny.

V naší Zlatnické dílně vyrábíme ocelové šperky jako náušnice, náramky, řetízky, přívěšky, piercingy a prsteny z kvalitní chirurgické oceli. Dle nejnovějších trendů vyrábíme i ocelové šperky posázené krystaly Swarovski či zirkony.
V našem sortimentu naleznete i široký výběr dámských, pánských i dětských hodinek z chirurgické oceli značek Casio, Lumír, Secco, Joalia a Certus. Prodáváme také nástěnné i stolní hodiny, hodiny digitální, hodiny řízené rádiovým signálem či ručičkové hodiny a budíky.

Navštivte nás a udělejte si radost vám či vašim blízkým krásným šperkem!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Zlatnictví, snubní a zásnubní prsteny, zakázková výroba jako záruka kvality a pravosti

Zlatnictví, snubní a zásnubní prsteny, zakázková výroba jako záruka ...

Vyberte si snubní, či zásnubní prsteny nebo si je nechte vyrobit na zakázku v našem Zlatnictví - Zlatnická dílna Radky Horníčkové v Ivančicích.

Zlatnická dílna Radka Horníčková
Zlaté i stříbrné snubní prsteny od tradičního českého výrobce

Zlaté i stříbrné snubní prsteny od tradičního českého výrobce

Snubní prsteny ze zlata i stříbra ze zlatnické dílny Radky Horníčkové z Ivančic nedaleko Brna, jsou výsledkem kvalitní ruční práce a budou symbolizovat vaši lásku do konce života.

Zlatnická dílna Radka Horníčková
Zakázková výroba zlatých šperků v tradiční zlatnické dílně

Zakázková výroba zlatých šperků v tradiční zlatnické dílně

náušnice, snubní prsteny, náramky, řetízky, prsteny, soupravy a další jiné zlaté šperky Vám na zakázku vyrobí v tradiční zlatnické dílně Kousek od Brna paní Radka Horníčková

Zlatnická dílna Radka Horníčková