Microsite byla vložena dne:24.07.2017
ID microsite: 99762, počet zhlédnutí:  19
Zadavatelem microsite je firma

INOB spol. s r. o.

Vybavení do koupelen, návrhy koupelen, vodoinstalační materiál, koupelny na klíč

Vybavení do koupelen, vodoinstalační materiál, vany, obklady, dlažby, návrhy koupelen, koupelny na klíč Vám zajistí firma INOB spol. s r. o., sídlící v Ústí nad Orlicí.

Vodoinstalační materiál, sanitární technika, vybavení koupelen, INOB spol. s r. o.INOB spol. s r. o., vany, sprchové kouty či stěny, vodovodní baterie, umyvadlaKoupelny na klíč, návrh, prodej, montáž koupelen, společnost INOB spol. s r. o.

Chtěli byste novou a krásnou koupelnu nebo jste vodoinstalatér, který realizuje rekonstrukce koupelen? Naše společnost INOB spol. s r. o., se sídlem v Ústí nad Orlicí, Vám dodá veškerý potřebný materiál na výstavbu či rekonstrukci koupelen a s ní spojených instalatérských prací. Provozujeme velkoobchod i maloobchod s vodoinstalačním materiálem a sanitární technikou. U nás si můžete zakoupit vany, sprchové kouty či stěny, vodovodní baterie, umyvadla, sanitární keramiku a elektroniku, obklady, dlažby, kanalizační a odpadové systémy, vodovodní potrubí, sifony a jiné produkty. Z našich služeb můžete využít i grafické návrhy koupelen a montáž koupelen na klíč. Máme provozovny i v Žamberku a Rychnově nad Kněžnou.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Dodávky materiálu a zařízení pro instalatéry, plynaře a topenáře

Dodávky materiálu a zařízení pro instalatéry, plynaře a topenáře

Kompletní sortiment materiálu a zařízení pro práce v oblasti vody, topení i plynu dodává firma INOB spol. s.r.o., Ústí nad Orlicí. Nabízíme kvalitní produkty včetně poradenství a rozvozu.

INOB spol. s r. o.