Microsite byla vložena dne:18.07.2017
ID microsite: 98688, počet zhlédnutí:  25
Zadavatelem microsite je firma

WIDOMA s.r.o.

Profesionální zastřešení teras funkčními skleněnými díly vysoké kvality

Dodavatelem vysoce kvalitních prosklených terasových přístřešků je společnost WIDOMA s.r.o., která pro vás zajistí komplexní služby - od návrhu až po montáž.

Kvalitní zastřešení terasProsklené terasové přístřeškyDodávka prosklených terasových přístřešků

Chcete vaší terase zajistit kvalitní prosklený přístřešek? V tom případě se obraťte na naši společnost WIDOMA, která vám dodá a profesionálně namontuje prosklené zastřešení vaší terasy.

Dodáváme kvalitní prosklené a terasové přístřešky od německého výrobce JOKA-SYSTEM GmbH a klademe velký důraz na jedinečnost dodávaných produktů. Zhotovíme pro vás návrhy na terasové přístřešky s prosklenou posuvnou či pevnou střechou a integrovaným termoregulačním oknem.
Všechny produkty vám detailně představíme a poradíme vám s výběrem, následně vypracujeme návrh zastřešení vaší terasy na míru a posléze provedeme odbornou montáž a následný servis. Vše provádí náš odborně vyškolený tým pracovníků, tudíž vám zaručujeme profesionální služby.

Pro více informací neváhejte navštívit naše webové stránky!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Dodávka vysoce kvalitních terasových prosklených přístřešků

Dodávka vysoce kvalitních terasových prosklených přístřešků

vysoce kvalitní prosklené terasové přístřešky, ale i jiné typy zastřešení teras jako pergolové systémy aj. dodává firma WIDOMA s.r.o.

WIDOMA s.r.o.
Zasklené terasové přístřešky pro celoroční využití s termoregulačními skly pro každé počasí

Zasklené terasové přístřešky pro celoroční využití s termoregulačními ...

Moderní zasklené terasové přístřešky s termoregulačními skly, které Vás ochrání při každém počasí a dopřejí posezení venku, si můžete objednat u znojemské firmy WIDOMA s.r.o.

WIDOMA s.r.o.
Kvalitní pergoly a pergolové systémy - příjemná ochrana proti slunci i dešti

Kvalitní pergoly a pergolové systémy - příjemná ochrana proti slunci i ...

Společnost WIDOMA s.r.o. sídlící ve Znojmě vám dodá a namontuje kvalitní pergoly a pergolové systémy v elegantním provedení, které vám vytvoří příjemné posezení.

WIDOMA s.r.o.