Microsite byla vložena dne:17.07.2017
ID microsite: 98683, počet zhlédnutí:  19
Zadavatelem microsite je firma

Krajník - Gastro s.r.o.

Technologie pro gastrozařízení, chladicí a mrazicí boxy, varná technika

Technologie a vybavení pro gastrozařízení, chladicí a mrazicí boxy, celonerozové stoly, varnou techniku, trouby, konvektomaty Vám dodá společnost Krajník - Gastro s.r.o.

Vybavení velkokuchyní, výdejen jídel, rychlého občerstvení, hotelů a restaurací, Krajník - Gastro s.r.o.Technologie a vybavení pro gastrozařízení, chladící, mrazící a varná technika, Krajník - Gastro s.r.o.Krajník - Gastro s.r.o., celonerezové stoly, sporáky, mycí dřezy, vybavení kuchyní a barů

Provozujete restauraci či rychlé občerstvení a chtěli byste nové vybavení? Naše společnost Krajník - Gastro s.r.o., sídlící v Kolíně, dodává a montuje veškeré technologie do gastronomie. Poskytujeme vybavení do velkokuchyní, výdejen jídel, rychlého občerstvení, hotelů a restaurací, barů, chladíren a mrazíren. Dle Vašich požadavků vypracujeme návrh a dodáme zařízení jako například celonerezové stoly pracovní, nářezové, mycí, vykošťovací, ohřívací, chladicí; výdejní linky, opékací desky, grily, konvektomaty, sporáky, pečicí trouby, mycí dřezy, výlevky, kuchyňské roboty, mixery, krouhače zeleniny, naklepávače masa, mlečky masa, výrobníky ledu, výrobníky nápojů, kávovary, myčky, vyhřívací zásobníky na talíře a mnoho dalších. Neváhejte nás kontaktovat, realizujeme i „stavby na klíč“.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY