Microsite byla vložena dne:17.07.2017
ID microsite: 98681, počet zhlédnutí:  27
Zadavatelem microsite je firma

AGROMETALL s. r. o.

Komunální a úklidová technika, sněhové frézy, radlice, zametače a sypače

Komunální a úklidovou techniku, sněhové frézy, radlice, zametače a sypače komunikací, zahradní a zemědělské stroje Vám zajistí společnost Agrometall s.r.o.

Agrometall s.r.o., Heřmanův Městec, výroba a prodej komunální a úklidové technikySněhové frézy, radlice, zametače a sypače komunikací dodá společnost Agrometall s.r.o.Společnost Agrometall s.r.o., vyrábí a prodává komunální a úklidovou techniku

Úklid cest a chodníku zabere spoustu času. Naše technika Vám s tím pomůže a ušetří Váš čas. Jsme společnost Agrometall s.r.o., sídlící v obci Heřmanův Městec, a zaměřujeme se na výrobu, prodej, pronájem, záruční a pozáruční servis komunální a úklidové techniky. Z našeho sortimentu si můžete vybrat zametače, sněhové radlice, sypače komunikací, sněhové frézy, nakladače, shrnovače větví, čelní tříbodové závěsy. V našem portfoliu služeb naleznete i možnost zapůjčení či agrobazar zahradních a zemědělských strojů. Stroje upravíme dle Vašich požadavků například na ometání sněhu z fotovoltaické elektrárny.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY