Microsite byla vložena dne:17.07.2017
ID microsite: 98680, počet zhlédnutí:  29
Zadavatelem microsite je firma

MY GASTRO s.r.o.

Kvalitní horká čokoláda, čaje, káva, jogurtové nápoje, dovoz a prodej

Kvalitní horkou čokoládu, čaje sypané či porcované, praženou kávu, jogurtové nápoje, limonády si můžete zakoupit u společnosti MY GASTRO s.r.o., která sídlí na ulici Veleslavínská v Praze 6.

MY GASTRO s.r.o., dovoz a prodej horké čokolády, kávy, čajeMY GASTRO s.r.o., Praha 6, prodej kakaa, jogurtových nápojů a limonádDovoz a prodej kvalitní pražené kávy, sypaného a porcovaného čaje, MY GASTRO s.r.o.

Pochutnáte si rádi na dobré kávě či čaji a výbornou čokoládou? Naše společnost MY GASTRO s.r.o. sídlící v Praze 6, se zaměřuje na dovoz a prodej vysoce kvalitní horké čokolády, kávy, čaje, kakaa, jogurtových nápojů a limonád. Prodáváme výběrovou praženou kávu značky Cosmai Caffé odrůd arabica a robusta včetně příslušenství jako jsou mlýnky či kávovary. Z čajového sortimentu nabízíme italský čaj teplý i studený, sypaný nebo porcovaný, zelený, černý, ovocný a bylinkový. Milovníci čokolády si u nás dozajista také vyberou. V naší nabídce naleznete horkou čokolády hořkou, mléčnou i bílou s různými příchutěmi a dále pak pravou belgickou čokoládu na tyčce. Pro letní osvěžení můžete vyzkoušet Fresh Yogurt či domácí sirupy na přípravu limonád.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Káva a čaj
Import, Maloobchod, Velkoobchod
, Nealkoholické nápoje
Import, Maloobchod, Velkoobchod