Zadavatelem microsite je firma NBB Bohemia s.r.o. Výroba a prodej svítidel


Svítidla GALAXY pro všeobecné osvětlování s plastovým krytem - NBB Bohemia s.r.o.

Svítidla GALAXY vyrábíme v Benešově nad Ploučnicí.LED svítidla GALAXY představují kompletní užitkovou řadu od obyčejných svítidel, po svítidla s pohybovým mikrovlnným senzorem, s nouzovým modulem, s detektorem přítomnosti osob, nebo varianty na malé napětí.

Svítidla jsou vyrobena z plechové montury a opálového plastového krytu z kvalitního PMMA. Kryt má mírně matovaný povrch, proto je jeho design k nerozeznání od opálových skleněných krytů a stejně tak dobře se i omývá.

Deska s LED čipy je vyrobena na aluminiovém chladiči který je pevně spojen s plechovou monturou. Tímto způsobem je zajištěno velmi dobré odvádění tepla z čipů a tím se prodlužuje jejich životnost. Světelný zdroj LED je běžným způsobem nevýměnný. Na tato svítidla poskytujeme záruku 2 roky.

GALAXY STANDARD
Svítidla v základním provedení mají pouze funkci zapnuto/vypnuto a jsou určena pro běžné osvětlování a ovládání vypínačem.

GALAXY DUAL POWER
Svítidla s tímto označením se mohou používat jako běžná svítidla pro běžné osvětlování ovládaná vypínačem. Na rozdíl od základní verze jsou však vybavena detektorem přítomnosti osob. Funkce Dual Power po určité době, pokud se v osvětlovaném prostoru nezdržují osoby, sníží spotřebu svítidla o 70%. Tím dojde ke ztlumení světelného toku svítidla přibližně na 30% původního světelného toku. Svítidlo v tomto režimu zajišťuje orientační úroveň osvětlení. Pokud detektor přítomnosti zaregistruje pohyb osob, plynule se zvýší výkon svítidla na 100% hodnotu. Tím dochází ke značné úspoře elektrické energie. Tato svítidla najdou své uplatnění na chodbách, čekárnách, nebo podobných aplikacích.

GALAXY MW
Svítidla s tímto označením obsahují pohybový mikrovlnný senzor, který sepne svítidlo v závislosti na pohybu osob. Senzor uvnitř svítidla se může seřídit tak, aby svítidlo reagovalo na pohyb pouze za tmy. Svítidlo se tak nespíná za světla a m dochází ke značné úspoře elektrické energie. Ovládacími prvky senzoru se dále nastavuje citlivost čidla a provozní čas. Tato svítidla najdou své uplatnění na chodbách, veřejných prostorách, nebo podobných aplikacích.

GALAXY EMERGENCY
Svítidla s tímto označením obsahují elektronický nouzový modul s vlastní baterií. Svítidlo se může používat jako běžné svítidlo ovládané vypinačem, ale při výpadku elektrického proudu se automaticky zapne a zajistí tak orientační úroveň osvětlení v prostoru. Svítidlo může být na přání zákazníka vybaveno i mikrovlnným čidlem.

GALAXY MW EM1h
Svítidla s tímto označením obsahují elektronický nouzový modul s vlastní baterií a zároveň mikrovlnné pohybové čidlo. Svítidlo se může používat jako svítidlo ovládané mikrovlnným pohybovým čidlem, ale při výpadku elektrického proudu se automaticky zapne a zajistí tak orientační úroveň osvětlení v prostoru.

GALAXY SPECIAL
Tato svítidla jsou vybavena pro provoz na napětí 24V DC, případně i AC (na zakázku). Mohou být ovládána vypinačem a jejich světelný zdroj je nevýměnný stejně jako je tomu u ostatních typů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


LED svítidla pro architektonické osvětlení - NBB Bohemia s.r.o.

LED svítidla pro architektonické osvětlení - NBB Bohemia s.r.o.

Architektonická LED svítidla jsou určena pro venkovní osvětlování. Toto efektní barevné osvětlení lze aplikovat na libovolné objekty.


LED trubice LQ-L2R - NBB Bohemia s.r.o.

LED trubice LQ-L2R - NBB Bohemia s.r.o.

LED trubice T8 série LQ-L2R jsou navrženy pro všeobecné osvětlování jako náhrada zářivkových trubic ve svítidlech s magnetickými předřadníky.


Řízení osvětlení DMX512 - Dynamic Light Controler DMX-master

Řízení osvětlení DMX512 - Dynamic Light Controler DMX-master

Řídící systém pro ovládání svítidel kompatibilních s protokolem DMX512(1990). Robustní možnosti tvorby světelných scén (statické, dynamické scény, patterny, matrixy, vizualizace textů ...).


Dekorativní světelné zdroje LED COLOURMAX G45/A60 - NBB Bohemia s.r.o.

Dekorativní světelné zdroje LED COLOURMAX G45/A60 - NBB Bohemia s.r.o.

LED žárovky COLOURMAX G45 jsou vyrobeny v Benešově nad Ploučnicí v našem závodě. Jsou určeny pro vnitřní, nebo venkovní osvětlování a dodávají se ve dvou velikostech.


Kompaktní LED světelné zdroje s paticí 2G11 - NBB Bohemia s.r.o.

Kompaktní LED světelné zdroje s paticí 2G11 - NBB Bohemia s.r.o.

LED retrofity s paticí 2G11 jsou vyrobeny v Benešově nad Ploučnicí v našem závodě. Jsou určeny pro vnitřní, nebo venkovní osvětlování.
>
>