Microsite byla vložena dne:16.07.2017
ID microsite: 98667, počet zhlédnutí:  16

Laboratoř, chemické a mikrobiologické analýzy potravin, vody a půdy, Písek

Chemické a mikrobiologické rozbory a analýzy potravin, vody, půdy či kosmetiky Vám zajistí akreditovaná laboratoř Ing. Josefa Němce sídlící v městě Písek.

Akreditovaná laboratoř Ing. Josefa Němce, rozbory vody, půdy, potravinChemické a mikrobiologické rozbory a analýzy vzorků, laboratoř PísekAkreditovaná laboratoř Písek, rozbory vody pítné a užitkové, masa a masných výrobků

Potřebujete zjistit, zda voda ve Vaší studni je pitná či chcete provést její pravidelnou kontrolu? Naše akreditovaná laboratoř Ing. Josefa Němce, která se nachází v jihočeském městě Písek, Vám nabízí veškeré chemické a mikrobiologické rozbory a analýzy vzorků. Provádíme odběr a svoz vzorků, analýzy, kontroly a vyhodnocení vzorků vody, a to nejčastěji pitné, ale i odpadní či koupací (bazénové). Dále zpracováváme vzorky potravin jako například masa a masných výrobků, pečiva či mléčných výrobků; půdy; zemědělských produktů či kosmetických výrobků. Našim zákazníkem se můžete stát i Vy jako soukromá osoba nebo Vaše společnost. Nejčastěji spolupracujeme s firmami z potravinářství, zemědělství, výrobci kosmetiky, obecními úřady.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Akreditovaná chemická a mikrobiologická laboratoř v Písku, analýzy a zkoušky pro firmy i občany

Akreditovaná chemická a mikrobiologická laboratoř v Písku, analýzy a ...

Akreditovaná chemická a mikrobiologická laboratoř v Písku provádí chemické a mikrobiologické zkoušky a analýzy vzorků potravin, vody, půdy, kalů, odpadů, kosmetiky a zemědělských produktů.

Laboratoř Písek, akreditovaná chemická a mikrobiologická laboratoř Ing. Josef Němec
Laboratoře, rozbory potravin a vody.

Laboratoře, rozbory potravin a vody.

Naše firma se od r. 1991 zabývá chemickými a mikrobiologickými zkouškami pro soukromé firmy a občany. Zpracováváme vzorky nejen českých firem ,ale i zahraničních. Máme pravidelné svozné linky vzorků,akční rádius těchto linek je celá Česká republika. MIKROBIOLOGICKÉ ANALÝZY –potraviny -voda – ...

Laboratoř Písek, akreditovaná chemická a mikrobiologická laboratoř Ing. Josef Němec