Microsite byla vložena dne:16.07.2017
ID microsite: 98665, počet zhlédnutí:  45
Zadavatelem microsite je firma

Václav Jung - RENWEL

Skleněné a plastové obaly, plastové uzávěry na lahve, rozprašovače

Skleněné a plastové obaly, plastové uzávěry na lahve, mechanické rozprašovače, skleněné lékovky, lékárenské kelímky, zátky, kapací vložky Vám poskytne společnost Václav Jung – Renwel.

Skleněné a plastové obaly, plastové uzávěry na lahve dodá společnost Václav Jung – RenwelSpolečnost Václav Jung – Renwel, mechanické rozprašovače, skleněné lékovky, lékárenské kelímky, zátkySpolečnost Václav Jung – Renwel, uzávěry na plastové a skleněné lahve

Podnikáte v kosmetickém či farmaceutickém průmyslu a sháníte kvalitní dodavatele obalů a uzávěrů? Společnost Václav Jung – Renwel, sídlící v okrese Plzeň, Vám dodá potřebný materiál. Prodáváme
uzávěry na plastové a skleněné lahve – kapací, samotěsnící, odklápěcí, s kapací vložkou, s dětskou pojistkou, ploché, aplikační; plastové zátky různých průměrů; plastové lahvičky různých barev s objemem 10 – 1000 ml; lékovky z hnědého skla; kosmetické a lékárenské kelímky; vložky; dávkovací pumpy a mechanické rozprašovače s různými průměry závitů; tuby, odměrky, kultivační destičky, sítka, kryty uzávěrů. Veškeré zboží Vám dodáme v potřebném množství za krátký čas.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Plastové uzávěry Plzeň

Plastové uzávěry Plzeň

Plastové uzávěry v mnoha provedeních i barvách pro bezpečné uzavření skleněných i plastových lahví a skleniček prodává společnost Václav Jung – Renwel z Plzně.

Václav Jung - RENWEL