Microsite byla vložena dne:14.07.2017
ID microsite: 98661, počet zhlédnutí:  26
Zadavatelem microsite je firma

Twin sport Jiří Štolpa

Nejlepší horská kola pro vaše adrenalinové zážitky od kvalitního dodavatele

Kvalitním dodavatelem značkových horských kol je společnost TWINSPORT v Třebíči, kde si můžete vybrat z mnoha druhů kol, které otevírají nové možnosti pro vaši jízdu.

Horská kola TřebíčZnačková horská kola TřebíčProdej kvalitních horských kol Třebíč

Cyklistická sezóna je v plném proudu, proto neseďte doma a vyražte na projížďku! Pořiďte si kvalitní horské kolo, které bude vyhovovat všem vašim potřebám.

V našem sortimentu si můžete vybrat ze široké škály značkových horských kol různých velikostí a barev. Naše kola mají odolnou a poddajnou hliníkovou konstrukci s geometrií Sport Trail, která vám zaručí, že se na všech terénech budete cítit sebejistě a v pohodlně. Na zakázku vyrobené vidlice zajišťují eliminaci všech vibrací. Přehazovačka Shimano zaručuje přesné a spolehlivé řazení, na které se budete moci spolehnout, až se dostanete do drsného terénu. S našimi koly budete jízdu do kopců zdolávat s takřka stejnou lehkostí, jako jízdu po rovině.

Všechna naše kola jsou osázena komponenety zaměřenými na odolnost a výkon.

Neváhejte a navštivte naše webové stránky!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Prodej jízdních kol nejznámějších značek pro celou rodinu

Prodej jízdních kol nejznámějších značek pro celou rodinu

Prodej jízdních kol vám poskytne společnost Twinsport v Třebíči, která má ve svém sortimentu značková nová horská, crossová i silniční kola pro celou vaši rodinu.

Twin sport Jiří Štolpa