Microsite byla vložena dne:12.07.2017
ID microsite: 98640, počet zhlédnutí:  15
Zadavatelem microsite je firma

KH MONT, s.r.o.

Vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce, okres Mělník

Vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce, výstavbu kotelen, dodávku a montáž analyzátorů a odběrových systémů pro Vás zajistí společnost KH MONT, s.r.o., sídlící v Kralupech nad Vltavou.

KH MONT, s.r.o., vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práceKH MONT, s.r.o., instalatérské práce, výstavba a rekonstrukce kotelenDodávka a uvedení do provozu analyzátorů a odběrových systémů, KH MONT, s.r.o.

Stavíte dům, průmyslovou budovu či potřebujete opravit rozvody vody, topení a plynu? Společnost KH MONT, s.r.o., která svou činnost provozuje v Kralupech nad Vltavou, Vám provede komplexní instalatérské práce. Klientům zajišťujeme služby v oblasti topení, při výstavbě a rekonstrukci kotelen, montáž kotlů VIESMANN, vodoinstalace a plynoinstalační práce. Součástí naší činnosti je měření, regulace a analýza kapalných látek. V této činnosti máme výhradní zastoupení firmy Dr. Thiedig a zajišťujeme tak dodávku a uvedení do provozu analyzátorů a odběrových systémů. Mezi naše zákazníky se řadí i renomované firmy což svědčí o tom, že práci provádíme velmi precizně a kvalitně.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY