Microsite byla vložena dne:12.07.2017
ID microsite: 98636, počet zhlédnutí:  24
Zadavatelem microsite je firma

KUSED s.r.o.

Zemní, výkopové a jeřábnické práce, půjčovna stavební mechanizace, Ústí nad Labem

Zemní, výkopové a jeřábnické práce, nákladní automobilovou dopravu, půjčovnu stavební mechanizace, prodej nářadí a malé mechanizace zajišťuje společnost KUSED s.r.o. v Ústí nad Labem.

Zemní, výkopové a jeřábnické práce, společnost KUSED s.r.o., Ústí nad LabemPůjčovna stavební mechanizace, KUSED s.r.o.KUSED s.r.o., prodej, půjčovna a servis nářadí a mechanizace

Potřebujete srovnat terén či provést stavbu za pomoci stavební techniky? Naše společnost KUSED s.r.o., sídlící v Ústí nad Labem, Vám ráda pomůže a poradí. Provádíme zemní, výkopové a jeřábnické práce při stavbách cest, budov, železničních koridorů, inženýrských sítí, rekonstrukcích vodních nádrží a jiných staveb. Vlastníme široké spektrum strojního vybavení jako sklápěče, valníky, autojeřáby, nakladače, bagry, zemní válce. K činnosti firmy patří i prodej, půjčovna a servis nářadí a mechanizace, spojovacího materiálu, kotevní techniky, brusek, kladiv, míchaček, svářeček či kompresorů. Provozujeme také nákladní automobilovou dopravu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY