Microsite byla vložena dne:29.06.2017
ID microsite: 97561, počet zhlédnutí:  17
Zadavatelem microsite je firma

ZETKA - MB s.r.o.

Agenturní zaměstnávání, personální služby v automobilovém a strojírenském průmyslu, outsourcing

Agenturní zaměstnávání, personální služby v automobilovém a strojírenském průmyslu, zprostředkování práce, outsourcing, služby v oblasti lidských zdrojů Vám zajistí firma ZETKA - MB s.r.o.

ZETKA - MB s.r.o., personální služby v automobilovém a strojírenském průmyslu,ZETKA - MB s.r.o., zprostředkování práce, outsourcingAgenturní zaměstnávání, ZETKA - MB s.r.o., služby v oblasti lidských zdrojů

Podnikáte v automobilovém či strojírenském průmyslu a hledáte nové zaměstnance? Abyste našli pracovníka přesně dle požadavků, stojí to hodně úsilí a časů. Naše společnost ZETKA - MB s.r.o., sídlící v Mladé Boleslavi, Vám v tomhle pomůže. Vyhledáme pro Vás pracovníka přesně dle Vašich specifikací. Zajišťujeme kompletní služby v oblasti lidských zdrojů jako jsou vyhledávání a nábor zaměstnanců, agenturní zaměstnávání, administrativní práce, zpracování smluv, zvyšování kvalifikace, testování, outsourcing. Jsme zprostředkovatelé práce pro odborné pracovníky. V oblasti personalistiky máme bohaté a dlouholeté zkušenosti.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY