Microsite byla vložena dne:19.05.2017
ID microsite: 93866, počet zhlédnutí:  19

Umělecký kovář Praha – poctivá ruční práce tradiční metodou

Poctivou ruční práci a originální výtvory podle Vašeho návrhu nebo ve spolupráci s designérem nabízí umělecký kovář pan Přemysl Jaroš z Prahy.

Umělecký kovář Praha – brány, branky, ploty, mřížeUmělecký kovář Praha – poctivá ruční práce tradiční metodouUmělecký kovář Praha – Přemysl Jaroš

Umělecký kovář pan Přemysl Jaroš z Prahy vytváří menší či větší užitné nebo okrasné předměty z kovu. Jedná se o poctivou ruční práci prováděnou tradičním způsobem. Pan Přemysl Jaroš pracuje podle Vašeho návrhu nebo také ve spolupráci s designérem a výsledkem je vždy originální výrobek.

Služby uměleckého kováře využijete, pokud například chcete mít kolem svého domu krásný kovaný plot, u schodiště zábradlí, vstupní bránu nebo branku, mříže na oknech.

Pokud Vás nabídka uměleckého kováře pana Přemysla Jaroše zaujala, neváhejte a již brzy můžete mít krásný plot, branku nebo drobný originální doplněk doma.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Zámečnické a kovářské práce Praha – práce na zakázku - drobné opravy, renovace a repase

Zámečnické a kovářské práce Praha – práce na zakázku - drobné opravy, ...

Zámečnické a kovářské práce na zakázku zajistí Pasířství Jaroš Praha 10. Mistr svého řemesla Přemysl Jaroš se ve své praxi soustřeďuje i na zámečnické a kovářské práce.

Přemysl Jaroš Umělecké pasířství a kovářství Praha
Pasířství Praha – výroba historických kovových svítidel a doplňků z barevných kovů a mosazi

Pasířství Praha – výroba historických kovových svítidel a doplňků z ...

Provádíme pasířskou výrobu historických kovových svítidel a dalších doplňků do dobových interiérů. Naše dílna se nachází v Praze.

Přemysl Jaroš Umělecké pasířství a kovářství Praha
Zakázková výroba svítidel Praha – umělecké pasířství Přemysl Jaroš

Zakázková výroba svítidel Praha – umělecké pasířství Přemysl Jaroš

Zakázkovou výrobou svítidel se zabývá v Praze umělecký pasíř Přemysl Jaroš. Firma Pasířství Jaroš se zaměřuje na výrobu svítidel na zakázku.

Přemysl Jaroš Umělecké pasířství a kovářství Praha