Microsite byla topována dne:22.11.2017
ID microsite: 93864, počet zhlédnutí:  31
Zadavatelem microsite je firma

Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o.

Rekuperace tepla, vzduchotechnika rodinného domu - větrání s rekuperací

Dodávkou a montáží rekuperačních jednotek a vzduchotechniky se zabývá společnost Finiš Ostrava - Klimatizace s.r.o. v Ostravě, která působí i v regionu Frýdku-Místku, Karviné, Havířova a Opavy.

Rekuperace tepla Frýdek-Místek, KarvináVzduchotechnika rodinného domu Frýdek-Místek, KarvináDodávka vzduchotechniky Frýdek.Místek, Karviná

Pořiďte si do Vašeho rodinného domu úsporné a zdravé větrání s rekuperací tepla. Naše firma Finiš Ostrava - Klimatizace s.r.o. Vám dodá a zajistí montáž vzduchotechniky, která slouží k vysávání vzduchu místnosti a vyhání ho ven nebo k nasávání čerstvého vzduchu z venku a vhánění do místnosti.

Pomocí vzduchotechniky dochází k rekuperaci, která Vám zajistí, aby čerstvý vzduch z venku byl přivádět do obytných místností a naopak odpadní teplý, pachem zatížený vzduch odvede ven.

Rekuperace Vám přináší řadu výhod, které oceníte při běžném užívání Vaše rodinného domu. V zimě je venkovní chladný vzduch přihříván přes teplosměnnou plochu výměníku teplem získaným z odpadního vzduchu, tím získáte výraznou úsporu energie na vytápění domu. V letním období je tento princip opačný a dochází k ochlazování.

Mezi další výhody rekuperace patří udržení stabilní teploty v místnosti, zvýšená kvalita vzduchu, filtrovaný vzduch, finanční úspora při vytápění a výrazné omezení tepelných ztrát.

Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis.

Těšíme se na spolupráci!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Projekce i dodávka průmyslového chlazení - chladící, mrazící boxy, skříně a výrobníky ledu

Projekce i dodávka průmyslového chlazení - chladící, mrazící boxy, ...

Projekci, dodávku i servis průmyslového chlazení jako jsou chladící, mrazící boxy, skříně a výrobníky vody Vám zajistí firma Finiš Ostrava-Klimatizace s.r.o., působící po celém Moravskoslezském kraji.

Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o.
Klimatizace Daikin, LG, Toshiba - bytové i komerční klimatizace vhodné do bytu i celé budovy

Klimatizace Daikin, LG, Toshiba - bytové i komerční klimatizace vhodné ...

Ostravská společnost Finiš Ostrava - Klimatizace s.r.o. poskytuje dodávku včetně montáže, prodej a servis klimatizací, které Vás ochladí i zahřejí. Působíme v rámci celého Moravskoslezského kraje.

Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o.
Domovní i průmyslové klimatizace - prodej a profesionální montáž společně se servisem

Domovní i průmyslové klimatizace - prodej a profesionální montáž ...

Klimatizace do bytů, rodinných domů i do průmyslových prostorů Vám dodá a profesionálně namontuje spolehlivá firma Finiš Ostrava - Klimatizace s.r.o. z Ostravy, která má bohaté zkušenosti.

Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o.