Microsite byla vložena dne:18.05.2017
ID microsite: 93849, počet zhlédnutí:  35

Chemické čištění oděvů a divadelních kostýmů Praha – s vyzvednutím a odvozem

Náročné a komplikované chemické čištění drahých divadelních, muzikálových, historických nebo karnevalových kostýmů obstará spolehlivě včetně odvozu a přivezení zpět Černošická čistírna s.r.o. Praha.

Chemické čištění oděvů a divadelních kostýmů PrahaChemické čištění oděvů a divadelních kostýmů Praha – Černošická čistírna s.r.o.Chemické čištění oděvů a divadelních kostýmů Praha

Péče o drahé divadelní kostýmy není jednoduchá záležitost, vyžaduje odborný přístup. Černošická čistírna s.r.o. má v tomto oboru mnoho zkušeností, na chemické čištění divadelních dobových, historických, muzikálových a karnevalových kostýmů se specializuje.

Chemicky zde čistí také divadelní opony menších rozměrů.

Svým zákazníkům navíc nabízí nadstandardní služby odvozu špinavých kostýmů přímo v divadle a doručení čistých kostýmů v dohodnutém termínu, stejně jako úschovu kostýmů po dobu letních divadelních prázdnin.

Garancí kvalitních služeb je dlouhý seznam divadel a muzikálových scén z Prahy, se kterými Černošická čistírna s.r.o. spolupracuje.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Čištění oděvů, kostýmů, textilií, kůží,kožešin, barvení kůží

Čištění oděvů, kostýmů, textilií, kůží,kožešin, barvení kůží

Nabízíme služby chemického čištění oděvů z textilu, kůží a kožešin. Provádíme specielní čištění divadelních, dobových, muzikálových, karnevalových a historických kostýmů. Čistíme dekorační textilie a opony menších rozměrů. Čistíme a barvíme kožené oděvy, kombinézy na motocykl. Barvíme kožené oděvy ...

Černošická čistírna, s.r.o. Chemické čištění oděvů Praha - západ