Microsite byla topována dne:25.01.2018
ID microsite: 93835, počet zhlédnutí:  43
Zadavatelem microsite je firma

HEALTH PARK Opava

Lekce chi-toning s využitím velkých míčů - dynamické cvičení, které Vám dobije energii

Dopřejte si intenzivní pohybový restart a přijďte si zacvičit na lekci chi - toningu s využitím velkých míčů do HEALTH PARKU v Opavě.

Lekce chi-toning s využitím velkých míčů OpavaLekce chi-toning Opava - dynamické cvičení, které Vám dobije energii

Chi-tong je dynamické cvičení, které využívá prvky z power jógy, pilates a pěti Tibeťanů. Pokud se chcete zbavit stresu příjemnou relaxací, využijte lekce Chi-toning v HEATHT PARKU Opava, která Vám dobije energii.

K chi-toningu nepotřebujete složité pomůcky, drahé oblečení nebo speciální obuv. Cvičí se naboso, pokud si ale chcete dopřát skutečný komfort, můžete si opatřit speciální obuv na jógu. Chi–toning tedy není nijak ekonomicky náročný, hodina Vás vyjde na 70, - Kč.

Celá lekce se skládá z několika částí, na úvod tělo zklidníte a naučíte se vnímat svůj dech a pohyby. Po úvodu se přechází do rychlejší části, kde procvičíte jednotlivé svaly, které při běžném aerobiku nezapojujete. Pracujete pouze s vlastní vahou těla. Tato lekce pak bývá ukončena strečinkem a relaxací.

Přijďte si na naše lekce odstranit stres z těla a zvýšit vytrvalost, sílu, ohebnost i koncentraci. Chi-toningem si také zlepšíte držení těla, psychickou i fyzickou rovnováhu a vitalitu. Těšíme se na Vas!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
TRX - posilovací cvičení na trx závěsných pásech, efektivní hubnutí a zpevnění postavy

TRX - posilovací cvičení na trx závěsných pásech, efektivní hubnutí a ...

Přijďte do HEALT PARKU v Opavě zacvičit si na TRX závěsných pásech, které Vám nejen pomohou dopracovat se k štíhlejší postavě, ale zpevní celé tělo a posílí všechny svaly.

HEALTH PARK Opava
Funkční intervalový kruhový trénink Opava - kruháč, skupinové cvičení, cvičení s vlastní váhou

Funkční intervalový kruhový trénink Opava - kruháč, skupinové cvičení, ...

Cvičte efektivněji! Navštivte skupinový kruhový trénink v HEALTH PARKU v Opavě, kde cvičíte s vlastní váhou a zapojíte maximální množství svalových skupin.

HEALTH PARK Opava
Nová funkční zóna v Opavě - skupinový trénink, TRX systém, Bosu, boxovací pytel

Nová funkční zóna v Opavě - skupinový trénink, TRX systém, Bosu, ...

navštivte novou funkční zónu v HEALTH PARKU v Opavě, kde najdete TRX systém, GUN-eX, Bosu, Lodní lana, boxovací pytel, pneumatiku, core bagy či Kettlebelly.

HEALTH PARK Opava
Aerobic, fitness, spa, wellnes Opava

Aerobic, fitness, spa, wellnes Opava

Potřebujete zhubnout nebo si jen tak zacvičit? Navštivte HEALTH PARK v Opavě a my Vám nabídneme cvičení aerobicu, jógy, pillates, flowin cvičení, bodystyling, fitball, alpinning, total body břicho, body-work, cvičení pro těhotné, body balance dynamic pod vedením kvalitních instruktorů, posilovnu, ...

HEALTH PARK Opava
Wellness centrum, spa, aerobic, zumba, fitness Opava

Wellness centrum, spa, aerobic, zumba, fitness Opava

Naše Wellness centrum nabízí širokou škálu služeb: - bazén, whirpool, sauna, pára, kneipova lázeň, relaxační zóna - fitness - aerobic - zumba - flowin - fit ball - břišní tance - pilates - alpinning - total body workout - cvičení pro těhotné. Dále nabízíme: - kosmetické služby - ...

HEALTH PARK Opava