Microsite byla topována dne:10.10.2017
ID microsite: 93793, počet zhlédnutí:  25
Zadavatelem microsite je firma

ROVEL, spol. s r.o.

Trezory, sejfy a bezpečnostní dveře - dokonala ochrana Vašeho majetku

Ochraňte svůj majetek! Společnost ROVEL, spol. s r.o. se ve Zlíně na Kvítkové ulici zabývá prodejem kvalitních zámků, trezorů a bezpečnostních dveří.

Archivační skříně a trezory ZlínBezpečnostní trezory a sejfy ZlínTrezory a skříně na zbraně Zlín

Zabezpečení domu a majetku by měla být Vaše priorita. Proto navštivte naší maloprodejnu ve Zlíně, kde Vám nejen prodáme kvalitní trezory a bezpečnostní dveře, ale i poradíme, jaký sejf či dveře jsou pro Vás nejvhodnější. Vyberte si ten správný trezor u společnosti ROVEL.

Nabízíme široký sortiment stěnových a nábytkových trezorů a sejfů, které prodáváme v různých velikostech a konstrukcích. Také si můžete vybrat různé vnitřní vybavení a zámkové mechanizmy.

Všechny námi prodávané sejfy a trezory jsou vyrobeny z kvalitní oceli, ošetřeny povrchovou úpravou a splňují požadavky pro bezpečné uložení cenných věcí, dokumentů i zbraní. Nabízíme:

- nábytkové trezory
- stěnové trezory
- skříňové sejfy a trezory
- trezorové dveře
- bezpečnostní skříně na zbraně
- archivační skříně
- přenosné trezory
- schránky na klíče.

Mimo prodeje kvalitních trezorů Vám poskytneme poradenství při zabezpečení bytů a objektů a nabízíme certifikované bezpečnostní dveřní kování od tuzemských i zahraničních výrobců a kvalitní bezpečnostní dveře, které dokonalé ochrání Vás i Váš majetek.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY