Microsite byla vložena dne:15.05.2017
ID microsite: 93787, počet zhlédnutí:  20
Zadavatelem microsite je firma

ROBROOF 2004 s.r.o.

Střecha na klíč, tesařské, klempířské a pokrývačské práce, okres Hodonín

Střechy na klíč, rekonstrukce střech, izolace, tesařské, klempířské a pokrývačské práce provádí společnost ROBROOF 2004 s.r.o. sídlící v okres Hodonín.

Společnost ROBROOF 2004 s.r.o. sídlící v okres Hodonín, střechy na klíčROBROOF 2004 s.r.o., tesařské, klempířské a pokrývačské práceRekonstrukce střech, střechy na klíč, izolace, tesařské, klempířské a pokrývačské práce

Potřebujete novou střechu či rekonstrukci stávající střechy? Neváhejte a kontaktujte naši firmu ROBROOF 2004 s.r.o. sídlící v Čejkovicích v okrese Hodonín. Zabýváme se veškerými pracemi na střechách. Zajišťujeme drobné opravy, celkové rekonstrukce či dodávku kompletní střechy na klíč. Z našich služeb nabízíme tesařské práce, výrobu a montáž krovů, klempířské práce, oplechování střech, dodávku a montáž okapů, pokrývačské práce, výměnu střešní krytiny, opláštění střech, průmyslové izolace, montáž střešních oken, zateplení, hydroizolaci střech, instalaci fotovoltaických panelů. Všechny práce provádíme precizně z velmi kvalitních materiálů. Zakázky realizujeme po celé České republice.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY