Microsite byla vložena dne:15.05.2017
ID microsite: 93781, počet zhlédnutí:  22
Zadavatelem microsite je firma

PROSTOR a.s.

Komunální a úklidové služby, údržba zeleně, Praha a okolí

V oblasti letní i zimní udržby komunikací, úklidu chodníků, sečení trávy, kácení stromů i úklidových prací v domácnosti i veřejných prostorách Vám své služby nabízí společnost PROSTOR a.s.

Komunální služby v Praze a okolíÚdržba zeleně - PROSTOR a.s.Úklidové služby - úklid domácností, kanceláří i průmyslových areálů

Komunální a úklidové služby i údržba zeleně jsou naší doménou. Patříme mezi přeborníky v oboru a zvládáme i technologicky náročnější zakázky.

Zajišťujeme komunální služby jako je letní i zimní údržba komunikací – blokové čištění, strojní čištění komunikací, plužení a posyp komunikací, ruční i strojní zametání chodníků, čištění kanalizačních vpustí, úklid a údržbu zastávek MHD.

V rámci údržby zeleně provádíme údržbu zeleně veřejné i neveřejné, sečení trávy, řez a kácení stromů a keřů, zkládání trávníků, chemické ošetření rostlin a zalévání.

Úklidové služby poskytujeme jak pro domácnosti, tak i firmy. Uklidíme kancelářské prostory, průmyslové areály, uklidíme také po sportovních či kulturních akcích, odstraníme černou skládku, dále provádíme deratizace, dezinfekce a dezinsekce.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Pravidelný úklid nebytových prostor Praha

Pravidelný úklid nebytových prostor Praha

Společnost PROSTOR a.s. nabízí pravidelný úklid nebytových prostor. Jedná se zejména o tyto typy pravidelných standardních úklidů: - denní - týdenní - měsíční. Denní: - vyprázdnění odpadkových košů a vynášení komunálního odpadu do popelnic - vyčištění popelníků - vytírání kanceláří, ...

PROSTOR a.s.