Microsite byla topována dne:11.12.2017
ID microsite: 93778, počet zhlédnutí:  25
Zadavatelem microsite je firma

Josef Bělina - kominictví

Kominictví, kominík, kominické práce, revize a stavba komínů, Praha

Profesionální kominické práce jako jsou revize komínů, vložkování, frézování, kontroly komínů i stavby nových komínů provádí firma Josef Bělina – kominictví z Prahy.

Kominictví, kominické práce, revize komínů, PrahaKominictví Josef Bělina, Praha

Firma Josef Bělina – kominictví je profesionální firma s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi v oboru kominíctví. Jsme odborníky na komíny a vše kolem nich.

Naše firma provádí revize komínů především v Praze a okolí. Revize komínů a celých spalinových cest zajišťuje odborně způsobilá osoba, která Vám po vykonání práce vydá zprávu o provedení revize. Revizi komínu je třeba provést před uvedením spalinové cesty do provozu, po stavební úpravě komínu, po změně druhu paliva, po komínovém požáru, před výměnou nebo novou instalací spotřebiče paliv, při vzniku trhlin ve spalinové cestě, nebo při podezření na její výskyt.

Na profesionální úrovni dále provádíme návrhy, rekonstrukce, údržby, frézování, vložkování komínů všech typů, stavbu nových komínů a další kominické práce.

Garantujeme Vám kvalitní a odbornou práci, neváhejte nás kontaktovat.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Vložkování komínů a rekonstrukce spalinových cest Praha – bezpečný odvod spalin

Vložkování komínů a rekonstrukce spalinových cest Praha – bezpečný ...

Přemýšlíte, jak zajistit bezpečný odvod spalin od spotřebičů? Spolehněte se na firmu Josef Bělina z Prahy, která nabízí samostatné vložkování komínů nebo kompletní rekonstrukce spalinových cest.

Josef Bělina - kominictví
Čištění a kontrola komínů Praha – povinně jedenkrát ročně

Čištění a kontrola komínů Praha – povinně jedenkrát ročně

Víte, že majitelé aktivních komínů mají ze zákona povinnost zajistit jejich kontrolu? Firma Josef Bělina z Prahy nabízí odborné čištění a kontrolu komínů jednorázově nebo v pravidelných intervalech.

Josef Bělina - kominictví