Microsite byla topována dne:08.01.2018
ID microsite: 93734, počet zhlédnutí:  79
Zadavatelem microsite je firma

HEALTH PARK Opava

Funkční intervalový kruhový trénink Opava - kruháč, skupinové cvičení, cvičení s vlastní váhou

Cvičte efektivněji! Navštivte skupinový kruhový trénink v HEALTH PARKU v Opavě, kde cvičíte s vlastní váhou a zapojíte maximální množství svalových skupin.

Funkční intervalový kruhový trénink OpavaKruháč Opava - cvičení s vlastní váhouKruhový trénink Opava - cvičení s vlastní váhou

Funkční kruhový trénink je maximálně efektivní a přináší výsledky za velmi krátkou dobu. Přijďte si zacvičit s vlastní váhou do HEALTH PARKU v Opavě, trénink vede zkušený instruktor. Cvičí se s vlastní vahou nebo pomůckami, kruháč se zaměřuje především na balanc, výdrž a dynamiku.

Vyzkoušejte si tento moderní trend v posilování v HEALTH PARKU, kde pravidelně pořádáme skupinové kruhové tréninky - rozpis naleznete na našem webu. Cvičení probíhá tak, že se v daných časových úsecích střídáte na různých stanovištích. Intenzitu a sílu cvičení si určujete sámi.

Pokud se chceš pořádně zapotit, protáhnout svaly a zvýšit kondici, tak přijď mezi nás s úsměvem a poznej sílu našeho kruhového tréninku. Nejenže se Vám zvýší koordinace a síly, ale docílíte i redukce hmotnosti. Velký zásobník cviků a pestrost náčiní Vám zajistí pokaždé nový zážitek.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Nová funkční zóna v Opavě - skupinový trénink, TRX systém, Bosu, boxovací pytel

Nová funkční zóna v Opavě - skupinový trénink, TRX systém, Bosu, ...

navštivte novou funkční zónu v HEALTH PARKU v Opavě, kde najdete TRX systém, GUN-eX, Bosu, Lodní lana, boxovací pytel, pneumatiku, core bagy či Kettlebelly.

HEALTH PARK Opava
TRX - posilovací cvičení na trx závěsných pásech, efektivní hubnutí a zpevnění postavy

TRX - posilovací cvičení na trx závěsných pásech, efektivní hubnutí a ...

Přijďte do HEALT PARKU v Opavě zacvičit si na TRX závěsných pásech, které Vám nejen pomohou dopracovat se k štíhlejší postavě, ale zpevní celé tělo a posílí všechny svaly.

HEALTH PARK Opava
Lekce chi-toning s využitím velkých míčů - dynamické cvičení, které Vám dobije energii

Lekce chi-toning s využitím velkých míčů - dynamické cvičení, které Vám ...

Dopřejte si intenzivní pohybový restart a přijďte si zacvičit na lekci chi - toningu s využitím velkých míčů do HEALTH PARKU v Opavě.

HEALTH PARK Opava
Aerobic, fitness, spa, wellnes Opava

Aerobic, fitness, spa, wellnes Opava

Potřebujete zhubnout nebo si jen tak zacvičit? Navštivte HEALTH PARK v Opavě a my Vám nabídneme cvičení aerobicu, jógy, pillates, flowin cvičení, bodystyling, fitball, alpinning, total body břicho, body-work, cvičení pro těhotné, body balance dynamic pod vedením kvalitních instruktorů, posilovnu, ...

HEALTH PARK Opava
Wellness centrum, spa, aerobic, zumba, fitness Opava

Wellness centrum, spa, aerobic, zumba, fitness Opava

Naše Wellness centrum nabízí širokou škálu služeb: - bazén, whirpool, sauna, pára, kneipova lázeň, relaxační zóna - fitness - aerobic - zumba - flowin - fit ball - břišní tance - pilates - alpinning - total body workout - cvičení pro těhotné. Dále nabízíme: - kosmetické služby - ...

HEALTH PARK Opava