Microsite byla topována dne:12.07.2017
ID microsite: 92609, počet zhlédnutí:  16
Zadavatelem microsite je firma

Protetika Jeseník

Počítačová analýza chůze - vyšetření chodidel, které odhalí příčiny a vyřeší bolest

Zdravotnické centrum Protetika Jeseník. nabízí počítačovou analýzu chůze, kde podrobně vyšetříme Vaše chodidla a vyřešíme bolest chodidel při chůzi.

Počítačová analýza chůze JeseníkVyšetření chodidel, které odhalí příčiny a vyřeší bolest JeseníkPočítačová analýza chůze Jeseník

Patříte mezi ty, kteří pociťuji bolest chodidel nejen při chůzi? Postavte se problému čelem a vyřešte ho jednou provždy! Protetika Jeseník je připravená Vám s tímto problémem pomoci. Vyšetříme podrobně Vaše chodidla za pomocí počítačové analýzy chůze, která vyřeší a odhalí příčiny bolesti.

Prvním krokem, který vede ke zjištění příčiny bolesti chodidel a ke způsobu náprav, je analýza chůze a stoje, kterou provádíme na speciálním přístroji v našem centru protetiky v Jeseníku.

Vyšetření chodidel je vhodné pro všechny, které trápí bolesti chodidel nebo mají podezření, že mají ploché nohy. Na základě vyšetření lze stanovit léčbu a zmírnit či zcela zastavit bolesti chodidel či problémy s chůzí.

Nejen že je průběh analýzy rychlý a nezabere příliš času, ale také získáme spousty důležitých dat, které archivujeme a za nějakou dobu můžeme srovnat nové výsledky s minulými a zjistit, zda došlo ke zlepšení či nikoliv. U nás lze stanovit přesný plán korekce a výsledky se dají použít pro výrobu ortopedických vložek na míru.

Počítačová analýza chůze vede k přesnému stanovení dalšího postupu a tedy i zahájení efektivní léčby. Klientům poskytuje poradenství v oboru nejen na základě telefonických hovoru, ale také formou e-mailových dotazů.

Jsme připraveni vám pomoci.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY