Microsite byla topována dne:03.01.2018
ID microsite: 92492, počet zhlédnutí:  46
Zadavatelem microsite je firma

HEALTH PARK Opava

Nová funkční zóna v Opavě - skupinový trénink, TRX systém, Bosu, boxovací pytel

navštivte novou funkční zónu v HEALTH PARKU v Opavě, kde najdete TRX systém, GUN-eX, Bosu, Lodní lana, boxovací pytel, pneumatiku, core bagy či Kettlebelly.

Funkční zóna Opava - skupinové tréninky a cvičení Opava

Ve funkční zóně provádíme skupinové cvičení, které zahrnuje maximální množství svalů. Přijďte i vy vyzkoušet tento funkční trénink do HEALTH parku v Opavě, kde si můžete vyzkoušet cvičení s nářadím jako je závěsný systém TRX, kettlebelly, balanční podložka Bosu nebo medicinbaly.

Pro zlepšení síly a výbušnosti můžete použit Core Bagy a Powerbagy, které jsou ideální pomůckou pro začátečníky, kteří chtějí vyzkoušet něco nového. Také si můžete vyzkoušet cvičení s expandery, díky kterým perfektně protáhnete i posílíte svaly ve Vašem těle.

V rámci funkční zóny nabízíme i individuální kurzy SM systému s lektorkou, které složí k prevenci a léčbě bolesti zad.

Pokud hledáte zábavnou formu cvičení a chcete atraktivní výsledky za velmi krátkou dobu přijďte na funkční trénink do HEALTH PARKU.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Funkční intervalový kruhový trénink Opava - kruháč, skupinové cvičení, cvičení s vlastní váhou

Funkční intervalový kruhový trénink Opava - kruháč, skupinové cvičení, ...

Cvičte efektivněji! Navštivte skupinový kruhový trénink v HEALTH PARKU v Opavě, kde cvičíte s vlastní váhou a zapojíte maximální množství svalových skupin.

HEALTH PARK Opava
TRX - posilovací cvičení na trx závěsných pásech, efektivní hubnutí a zpevnění postavy

TRX - posilovací cvičení na trx závěsných pásech, efektivní hubnutí a ...

Přijďte do HEALT PARKU v Opavě zacvičit si na TRX závěsných pásech, které Vám nejen pomohou dopracovat se k štíhlejší postavě, ale zpevní celé tělo a posílí všechny svaly.

HEALTH PARK Opava
Lekce chi-toning s využitím velkých míčů - dynamické cvičení, které Vám dobije energii

Lekce chi-toning s využitím velkých míčů - dynamické cvičení, které Vám ...

Dopřejte si intenzivní pohybový restart a přijďte si zacvičit na lekci chi - toningu s využitím velkých míčů do HEALTH PARKU v Opavě.

HEALTH PARK Opava
Aerobic, fitness, spa, wellnes Opava

Aerobic, fitness, spa, wellnes Opava

Potřebujete zhubnout nebo si jen tak zacvičit? Navštivte HEALTH PARK v Opavě a my Vám nabídneme cvičení aerobicu, jógy, pillates, flowin cvičení, bodystyling, fitball, alpinning, total body břicho, body-work, cvičení pro těhotné, body balance dynamic pod vedením kvalitních instruktorů, posilovnu, ...

HEALTH PARK Opava
Wellness centrum, spa, aerobic, zumba, fitness Opava

Wellness centrum, spa, aerobic, zumba, fitness Opava

Naše Wellness centrum nabízí širokou škálu služeb: - bazén, whirpool, sauna, pára, kneipova lázeň, relaxační zóna - fitness - aerobic - zumba - flowin - fit ball - břišní tance - pilates - alpinning - total body workout - cvičení pro těhotné. Dále nabízíme: - kosmetické služby - ...

HEALTH PARK Opava