Microsite byla vložena dne:27.04.2017
ID microsite: 92474, počet zhlédnutí:  11
Zadavatelem microsite je firma

VFSERVIS s.r.o.

Přístroje a rozvaděče pro vysoké a nízké napětí, transformátory

Přístroje, rozvaděče pro vysoké a nízké napětí, transformátory, stykače, pojistky, jističe, instalace, servis, prodej elektromateriálu zajistí společnost VFSERVIS s.r.o. v Teplicích.

Společnost VFSERVIS s.r.o., sídlící v Teplicích, přístroje, rozvaděče pro vysoké a nízké napětíVFSERVIS s.r.o., distribuce, prodej, servis, oprava, údržba elektrických přístrojůVFSERVIS s.r.o., rozvaděče pro vysoké a nízké napětí, transformátory, řídící systémy pro energetiku

Potřebujete elektrické přístroje pro vysoké či nízké napětí? Poradíme Vám. Společnost VFSERVIS s.r.o., sídlící v Teplicích, se věnuje distribuci, prodeji, servisu, opravě a údržbě elektrických přístrojů a rozvaděčů vysokého i nízkého napětí. Nabízíme přístroje vysokého napětí jako rozvaděče, stykače, odpojovače, odpínače, vypínače, uzemňovače, transformátory proudu a napětí, pojistky, svodiče přepětí, distribuční, výkonové transformátory. Z elektromateriálu nízkého napětí poskytujeme jističe, stykače, nadproudová relé, pojistkové odpínače, přepínače, spínače, rozvodnice, rozvaděče, softstartéry, frekvenční měniče, motorové spouštěče, programovatelné automaty, záblesková ochrana TVOC, řadové svorky Entrelec, přístroje pro fotovoltaiku a jiné. Dále se zabýváme řídícími systémy pro energetiku.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY