Microsite byla topována dne:19.09.2017
ID microsite: 92401, počet zhlédnutí:  502

Prodejní výstava fuchsií, pelargonií a surfinií s prohlídkou bylinkové zahrady

Výstava fuchsií v Zahradnictví Petro Mělník potěší všechny milovníky balkonových rostlin. Kromě fuchsií se mohou těšit na pelargonie, surfínie, Million Bells či Mandevily.

jjkkkk

Prodejní výstavu fuchsií každoročně pořádá Zahradnictví Petro Mělník po celé léto a srdečně Vás zve také na letošní ročník!
Fuchsie si na výstavě můžete prohlédnout, inspirovat se, ale také zakoupit. Zahradnictví Petro se na tyto krásné květiny specializuje, proto Vám personál může také na místě poradit s jejich pěstováním.

Slavnostní zahájení této prodejní výstavy proběhne 24.června 2017 a bude provázené bylinkovou slavností!

I na další víkendy je připraven zajímavý doprovodný program, o kterém se můžete průběžně informovat na webových stránkách nebo facebooku mělnického Zahradnictví Petro. Otevřeno je v sobotu i v neděli od 9 do 14 hodin. Návštěvu výstavy si proto můžete naplánovat a strávit příjemný víkendový den, které můžete spojit např. s návštěvou mělnického zámku.
Výstava fuchsií, pelargonií, surfínií, Million Bells, Mandevil a jiných balkonových rostlin je přístupná po celé léto.

Na co se můžete na výstavě fuchsií těšit?
Zahradnictví Petro Mělník dnes vlastní více než 950 druhů fuchsií.
Každým rokem zařazuje do sortimentu novinky, např. řadu Jollies od firmy Brankap z Německa, která má vlastní tým šlechtitelů nebo fuchsie od dalšího významného německého pěstitele Wernera Kesslera. Letos rozšiřuje sbírku o 60 novinek!
Ve sbírce najdete také 50 fuchsií mrazuvzdorných, které dokážou přezimovat.

Fuchsie, které se Vám zalíbí, si na místě můžete zakoupit. Tato výstava fuchsií je totiž prodejní a zahradnictví má pro tuto příležitost připraveno množství vzrostlých závěsů a větších rostlin.
Součástí výstavy je také prohlídka bylinkové zahrady s možností nákupu až 100 druhů bylinek, vše za skvělé ceny

Pokud si tedy chcete prohlédnout nebo nakoupit kvalitní, s láskou pěstované fuchsie, pelargonie, surfínie, Million Bells, Mandevily, bylinky nebo jiné zahradní a pokojové květiny a rostliny nebo se přijít pouze pokochat, navštivte Zahradnictví Petro Mělník a jeho tradiční výstavu fuchsií!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Katalog rostlin zdarma poštou a na webu - fuchsie, chryzantémy, muškáty, bylinky

Katalog rostlin zdarma poštou a na webu - fuchsie, chryzantémy, ...

Výběr rostlin z pohodlí domova Vám umožní katalog od Zahradnictví Petro Mělník. Vybírat si můžete z mnoha druhů fuchsií, chryzantém, muškátů, bylinek a dalších květin.

Zahradnictví Petro Mělník Fuchsie, chryzantémy, bylinky
Dárkové poukazy na pokojové, balkonové i zahradní rostliny od Zahradnictví Petro

Dárkové poukazy na pokojové, balkonové i zahradní rostliny od ...

Květiny a rostliny jako dárek zaručeně potěší. A pokud si může obdarovaný vybrat sám, platí to dvojnásob. Darujte proto dárkový poukaz od Zahradnictví Petro Mělník!

Zahradnictví Petro Mělník Fuchsie, chryzantémy, bylinky