Microsite byla topována dne:25.04.2017
ID microsite: 91355, počet zhlédnutí:  34

Tonery do tiskárny přímo od českého výrobce - kvalitní tonerové kazety

Pořiďte si kvalitní tonery do tiskárny přímo od českého výrobce! Stačí se obrátit na firmu ABEL z Opavy, která vyrábí kvalitní tonerové kazety pro laserové tiskárny, kopírky a faxy.

Tonery do tiskárny, faxů a kopírekKvalitní tonerové kazety přímo od výrobceVýroba tonerových kazet ve shodě s technologickými postupy

Sháníte spolehlivého dodavatele kvalitních tonerů do Vaší tiskárny, faxu nebo kopírky? Pak jste tady správně! Společnost ABEL má bohaté a cenné zkušenosti s výrobou tonerových kazet a řadí se mezi největší výrobce alternativních tiskových kazet v České republice. Zákazníkům nabízí jen kvalitní tonerové kazety, které jsou vyrobeny ve shodě s technologickými postupy. Působíme nejen v Opavě a Ostravě, ale po celé České republice.

Dbáme na to, aby byla kazeta vyrobena v plné kvalitě za přijatelnou cenu pro zákazníka. Naše tonerové kazety jsou svou kvalitou srovnatelné s tiskovými kazetami výrobců tiskáren.

Rozumíme nejen tisku, ale celé konstrukci kazety, proto Vám garantujeme, že naše kazety se postarají o dokonalý a bezchybný tisk! Všechny naše vyrobené kazety prošly finální kontrolou kvality dle ISO 9001 a dalších norem.

Pro zajištění Vaší maximální spokojenosti provádíme různé testy a výtisky měříme na speciálních strojích, kde sledujeme barevnou věrnost, odchylky, odolnost proti vyblednutí i celkovou výtěžnost a kvalitu tisku.

Obraťte se na nás, postaráme se o perfektní tisk a ušetříme Vaše náklady. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Vsaďte na kvalitu a nakupujte tonerové a inkoustové kazety značky ABEL

Vsaďte na kvalitu a nakupujte tonerové a inkoustové kazety značky ABEL

Víte, proč upřednostnit značku ABEL? Protože se na ni prostě můžete spolehnout! Nakupujte kvalitní tonerové a inkoustové kazety od společnosti ABEL-Computer s.r.o.

ABEL-Computer s.r.o. Spolehlivé kazety do Vaší tiskárny
Testované tonery s barevnou věrností a odolností proti vyblednutí

Testované tonery s barevnou věrností a odolností proti vyblednutí

Společnost ABEL-Computer s.r.o. se zabývá výrobou kvalitních kazet pro počítačové tiskárny, kde také měří výtěžnost, barevnou věrnost i odolnost proti vyblednutí.

ABEL-Computer s.r.o. Spolehlivé kazety do Vaší tiskárny