Microsite byla topována dne:12.07.2017
ID microsite: 88237, počet zhlédnutí:  13
Zadavatelem microsite je firma

Relaxační centrum Adam Renáta Šimová

Elektrosmog - neviditelné záření, které zamořuje naše prostředí

Pokud vám není jedno v jakém prostředí žijete a máte zájem se dovědět co je to elektrosmog a jaký má vliv na vaše zdraví, pak navštivte Relaxační centrum Adam v Přerově.

Elektrosmog

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč je dnes kolem nás tolik nemocí a co je jejich příčinou? Pokud se chcete dozvědět více, pak navštivte Relaxační centrum Adam v Přerově.

Elektrospotřebiče, počítače, mobilní telefony, vysílače, wi-fi sítě a všechny přenosové sítě stále více zamořují naše prostředí neviditelným zářením, které má téměř stejný účinek, jako záření geopatogenních zón. Tomuto záření říkáme elektrosmog.

Řešením je detekce, měření dráždivých zón (technického záření) - pokud máte zájem znát stav své domácnosti z hlediska negativního působení dráždivých zón stačí zavolat na telefonní číslo 581 225 761 nebo 775 696 250 a domluvit si termín detekce dráždivých zón ve vaší domácnosti s odborným poradcem.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Odrušení a měření geopatogenních zón - zbavte se negativního působení dráždivých zón na váš organismus

Odrušení a měření geopatogenních zón - zbavte se negativního působení ...

Geopatogenní zóny ovlivňují vaše zdraví, spánek i náladu. Relaxační centrum Adam v Přerově vám poradí, jak na jejich měření i odrušení. Zbavte se negativního působení dráždivých zón na váš organismus.

Relaxační centrum Adam Renáta Šimová
Relaxační wellness - dokonalý odpočinek v solné jeskyni i při masáži

Relaxační wellness - dokonalý odpočinek v solné jeskyni i při masáži

Relaxační centrum Adam v Přerově vám poskytne dokonalý odpočinek v solné jeskyni i při masáži. Dopřejte si jedinečný wellness a načerpejte novou energii. Také si u nás můžete zakoupit dárkové poukazy.

Relaxační centrum Adam Renáta Šimová