Microsite byla topována dne:12.07.2017
ID microsite: 88237, počet zhlédnutí:  25
Zadavatelem microsite je firma

Relaxační centrum Adam Renáta Šimová

Elektrosmog - neviditelné záření, které zamořuje naše prostředí

Pokud vám není jedno v jakém prostředí žijete a máte zájem se dovědět co je to elektrosmog a jaký má vliv na vaše zdraví, pak navštivte Relaxační centrum Adam v Přerově.

Elektrosmog

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč je dnes kolem nás tolik nemocí a co je jejich příčinou? Pokud se chcete dozvědět více, pak navštivte Relaxační centrum Adam v Přerově.

Elektrospotřebiče, počítače, mobilní telefony, vysílače, wi-fi sítě a všechny přenosové sítě stále více zamořují naše prostředí neviditelným zářením, které má téměř stejný účinek, jako záření geopatogenních zón. Tomuto záření říkáme elektrosmog.

Řešením je detekce, měření dráždivých zón (technického záření) - pokud máte zájem znát stav své domácnosti z hlediska negativního působení dráždivých zón stačí zavolat na telefonní číslo 581 225 761 nebo 775 696 250 a domluvit si termín detekce dráždivých zón ve vaší domácnosti s odborným poradcem.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Detekce, měření a odrušení geopatogenní zóny - zbavte se negativního působení geopatogenních zón

Detekce, měření a odrušení geopatogenní zóny - zbavte se negativního ...

Geopatogenní zóny ovlivňují negativně Vaše zdraví, spánek i náladu. Relaxační centrum Adam Přerov provádí detekce, měření i odrušení geopatogenních zón v lokalitě Olomoucký kraj.

Relaxační centrum Adam Renáta Šimová
Masáže pro odpočinek i zdraví - vyberte si ruční lymfatickou masáž nebo liftingovou masáž obličeje

Masáže pro odpočinek i zdraví - vyberte si ruční lymfatickou masáž nebo ...

Relaxační centrum Adam v Přerově poskytuje relaxační a zdravotní masáže různých typů. Můžete si vybrat jak z masáží lymfatických, tak relaxačních nebo liftingových.

Relaxační centrum Adam Renáta Šimová
Solná jeskyně a relaxační masáže pro dokonalý odpočinek - dárkové poukazy na prodej

Solná jeskyně a relaxační masáže pro dokonalý odpočinek - dárkové ...

Relaxační centrum Adam v Přerově vám poskytne dokonalý odpočinek - k dispozici je Vám solná jeskyně, objednat se můžete také na relaxační masáže. Na prodej máte dárkové poukazy.

Relaxační centrum Adam Renáta Šimová