Microsite byla topována dne:12.07.2017
ID microsite: 88146, počet zhlédnutí:  19
Zadavatelem microsite je firma

Prodejna nářadí NAMIO s.r.o.

Průmyslové vysavače pro mokré i suché sání využije každý řemeslník

Zkušený řemeslník potřebuje ke své práci i kvalitní průmyslový vysavač - v prodejně NAMIO s.r.o. v Prostějově si vyberete průmyslové vysavače Cleancraft pro mokré i suché sání.

Průmyslové vysavače pro mokré i suché sání ProstějovPrůmyslové vysavače Cleancraft Prostějov

Průmyslové vysavače pro mokré i suché sání využije ve své dílně každý řemeslník, ať už při práci nebo po ní. Prodejna NAMIO s.r.o. v Prostějově má velký výběr kvalitních průmyslových vysavačů Cleancraft včetně příslušenství.

Průmyslové vysavače Clenacraft pro mokré i suché sání jsou vhodné pro vysávání kapalin, třísek a dalších pevných částic. Maximálně ulehčí vaši práci a zároveň splní požadavky na pracovní komfort, bohatou výbavu i kvalitu.

V prodejně NAMIO vám poskytneme aktuální nabídku speciálních průmyslových vysavačů - neváhejte nás kontaktovat ještě dnes.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Broušení nástrojů - vrtáků, nožů, kotoučů i řetězů na pilu rychle a kvalitně

Broušení nástrojů - vrtáků, nožů, kotoučů i řetězů na pilu rychle a ...

Pokud potřebujete nabrousit vrtáky, nože, kotouče nebo řetězy na pilu, pak se obraťte na prodejnu nářadí NAMIO s.r.o. v Prostějově. Broušení nástrojů provádíme rychle a kvalitně.

Prodejna nářadí NAMIO s.r.o.
Prodej nástrojů do vaší dílny - ruční, elektrické, pneumatické nářadí

Prodej nástrojů do vaší dílny - ruční, elektrické, pneumatické nářadí

Vybavte si dílnu ručním, elektrickým nebo pneumatickým nářadím od ověřených dodavatelů. Prodejna NAMIO s.r.o. v Prostějově je zaměřena na prodej profi i hobby nástrojů.

Prodejna nářadí NAMIO s.r.o.