Microsite byla topována dne:10.07.2017
ID microsite: 85929, počet zhlédnutí:  16
Zadavatelem microsite je firma

BEST - TECHNICKÁ, s.r.o.

Průmyslová klimatizace, rekuperace - průmyslové chlazení, vytápění

Společnost BEST - TECHNICKÁ s.r.o. Uherský Brod působí v oboru TZB - průmyslová klimatizace, rekuperace, průmyslové chlazení, vytápění. Pro zákazníky v Čechách je zřízena provozovna Praha 4.

Realizace vzduchotechniky, klimatizace a SDK konstrukcí v polyfunkčním centruRealizace vzduchotechniky, chlazení, MaR, silnoproudů, včetně vypracování projektové dokumentacetechnické zařízení budovy - obytný komplex

V oboru projekce a realizace TZB působí společnost BEST - TECHNICKÁ s.r.o. s provozovnou Praha 4. Dodáme průmyslové chlazení, vytápění, klimatizace, rekuperace i protipožární systémy, silnoproud kabeláže a řídicí systém.

Navrhneme efektivní řešení technického zařízení budovy pro výrobní firmy, obchodní centra, administrativní budovy, bytové domy i zdravotnictví. Zajistíme i veškerý záruční a pozáruční servis.

V oblasti TZB již máme mnoho zkušeností, působíme nejen v ČR, ale také na Slovensku, v Německu či Maďarsku.

Pro zákazníky v Čechách je k dispozici provozovna v Praze, také máme pobočku na Moravě, v Uherském Brodu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Projekce, realizace průmyslová vzduchotechnika-pro zdravotnictví, obchodní centra

Projekce, realizace průmyslová vzduchotechnika-pro zdravotnictví, ...

Společnost BEST-TECHNICKÁ působí v oboru projekce a realizace TZB - průmyslová vzduchotechnika, klimatizace převážně pro zdravotnictví, obchodní centra. V Čechám máme provozovnu Praha 4.

BEST - TECHNICKÁ, s.r.o.