Microsite byla topována dne:16.11.2017
ID microsite: 84871, počet zhlédnutí:  30
Zadavatelem microsite je firma

FELOMA, s.r.o.

Elektrická zabezpečovací signalizace objektů - EZS

Pokud hledáte firmu, která vám navrhne komplexní řešení v oblasti elektronického zabezpečení objektů, kontaktujte firmu FELOMA v Olomouci, která vám zajistí elektrickou zabezpečovací signalizaci.

Elektronické zabezpečení objektů Olomouc

Na elektrické zabezpečovací signalizace objektů (EZS) je odborníkem firma FELOMA, s.r.o. v Olomouci - navrhne a také vám dodá komplexní řešení elektronického zabezpečení objektů všech velikostí a kategorií důležitosti pro aplikace pouze se systémem EZS, ale také pro instalace, kde jsou vzájemně propojeny a integrovány všechny systémy, které dodáváme.

V oblasti elektronického zabezpečení objektů vám poskytneme odborné poradenství a analýzu bezpečnostních rizik, včetně technického návrhu a cenového rozpočtu. Po vypracování projektu zrealizujeme montáž, propojení a oživení systému.

Zajistíme záruční a pozáruční servis na elektrickou zabezpečovací signalizaci po celé České republice.

Nabízíme vám široký výběr spolehlivých technologií od osvědčených výrobců včetně kompletní technické podpory.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Docházkový systém - evidence docházky zaměstnanců

Docházkový systém - evidence docházky zaměstnanců

Pro pohodlnou evidenci, sledování a vyhodnocení skutečné docházky svých zaměstnanců kontaktujte v Olomouci firmu FELOMA, která vám tyto elektronické identifikační systémy zajistí.

FELOMA, s.r.o.
Bezpečnostní kamerový systém - dokonalé zabezpečení vašeho majetku

Bezpečnostní kamerový systém - dokonalé zabezpečení vašeho majetku

Pokud chcete aby byl váš dům, hala nebo jiný objekt dokonale zabezpečený, pak si pořiďte bezpečnostní kamerový systém - projekci, montáž i servis vám zajistí firma FELOMA se sídlem v Olomouci.

FELOMA, s.r.o.