Microsite byla topována dne:16.05.2017
ID microsite: 80671, počet zhlédnutí:  34
Zadavatelem microsite je firma

AUTOCENTRÁLA s.r.o. Autosalon Škoda Karviná

ŠKODA KODIAQ - prostorné a bezpečné SUV s pohonem všech kol (4x4)

Přijďte se seznámit s novým SUV vozem do AUTOCENTRÁLY s.r.o. v Karviné, kde na Vás čeká rodinný, prostorný a bezpečný automobil Škoda Kodiaq s pohonem všech kol (4x4).

ŠKODA KODIAQ KarvináNové SUV - Škoda Kodiaq v KarvinéProstorné a bezpečné SUV s pohonem všech kol (4x4) - Škoda Kodiaq Karvina

Toužíte po novém automobilu? Nyní máte exkluzivní možnost pořídit si nový prostorný SUV vůz ŠKODA KODIAQ. Přijďte navštívit autorizovaného prodejce vozů škoda - AUTOCENTRÁLU s.r.o. v Karviné, kde na Vás čeká rodinný a bezpečný automobil.

Užívejte si pohodlnou jízdu v tomto bezpečném voze s bohatým vnitřním prostorem, skvělou funkčností nejmodernějších asistenčních systémů a inovativních řešení konektivity. ŠKODA KODIAQ v sobě zahrnuje robustnost, dynamiku i eleganci.

Od velkého SUV můžete očekávat neobyčejné schopnosti. Ať už vydáte kamkoli chytrý pohon všech čtyř kol a vysoký podvozek jsou ideální kombinací pro dobrodružství v terénu.

Špičková technologie tohoto vozu nabízí také LED diody, které poskytují vysoký výkon, nízkou energetickou náročnost a dlouhou životnost. Přizpůsobí se také jízdě ve městě, na dálnici či jízdě v dešti.

oceníte jistě i skvělé odhlučnění a praktické prvky jako je vyhřívaný volant nebo virtuální pedál pro otevírání a zavírání zavazadlového prostoru.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Prodej automobilů ŠKODA - autosalón Karviná

Prodej automobilů ŠKODA - autosalón Karviná

Uvažujete o koupi nového vozu bez starostí a žádné akontace? AUTOCENTRÁLA s.r.o. v Karviné-Fryštátu Vám nabízí automobily ŠKODA, který si můžete ihned po zakoupení odvést. Na výběr máte z 9 modelů. Nezaplatíte akontaci, jen pevnou částku každý měsíc, nepřeplatíte ani korunu. V ceně zakoupeného ...

AUTOCENTRÁLA s.r.o. Autosalon Škoda Karviná
Autosalón, autoservis vozů Hyundai Karviná

Autosalón, autoservis vozů Hyundai Karviná

Autosalón, prodej vozů AUTOCENTRÁLA s.r.o. Karviná nabízí vozy značky HYUNDAI: - i10, i20, i30 Combi, i40 - sedan, combi, ix20, ix35, Santa Fe, H1 Van, H1 Tour, i30 3D - skladové vozy ihned k odběru za akční nabídku. Servis automobilů značky HYUNDAI: - prodej pneumatik, služby pneuservisu - ...

AUTOCENTRÁLA s.r.o. Autosalon Škoda Karviná