Microsite byla topována dne:03.07.2017
ID microsite: 80620, počet zhlédnutí:  69
Zadavatelem microsite je firma

Relaxační centrum Adam Renáta Šimová

Odrušení a měření geopatogenních zón - zbavte se negativního působení dráždivých zón na váš organismus

Geopatogenní zóny ovlivňují vaše zdraví, spánek i náladu. Relaxační centrum Adam v Přerově vám poradí, jak na jejich měření i odrušení. Zbavte se negativního působení dráždivých zón na váš organismus.

Odrušení geopatogenních zón PřerovMěření geopatogenních zón PřerovGeopatogenní zóny Přerov

Býváte často nemocní, unavení nebo míváte špatnou náladu? Důvodem mohou být geopatogenní zóny a jejich negativní působení na lidský organismus.

Relaxační centrum Adam v Přerově vám pomůže omezit vliv geopatogenních zón - specializuje se nejen na jejich měření a detekci, ale také na odrušení.

Co jsou to vlastně geopatogenní zóny? Jsou to oblasti, kudy na povrch vychází energie z nitra země. Mohou to být prasklinky, zemské výdutě, jeskyně, sloje, ale také místa kde se dotýkají různé zeminy či horniny.

Pro měření a detekci geopatogenních, dráždivých zón je tady náš odborný poradce, který si s vámi domluví termín detekce ve vaší domácnosti. Poradí vám také jak tyto zóny odrušit. Vyzkoušet můžete například antistatickou podložku ARPA nebo prostorový harmonizér CHEOPS.

Zbavte se negativního působení dráždivých zón na váš organismus a načerpejte novou energii - Relaxační centrum Adam je zde pro Vás.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Elektrosmog - neviditelné záření, které zamořuje naše prostředí

Elektrosmog - neviditelné záření, které zamořuje naše prostředí

Pokud vám není jedno v jakém prostředí žijete a máte zájem se dovědět co je to elektrosmog a jaký má vliv na vaše zdraví, pak navštivte Relaxační centrum Adam v Přerově.

Relaxační centrum Adam Renáta Šimová
Relaxační wellness - dokonalý odpočinek v solné jeskyni i při masáži

Relaxační wellness - dokonalý odpočinek v solné jeskyni i při masáži

Relaxační centrum Adam v Přerově vám poskytne dokonalý odpočinek v solné jeskyni i při masáži. Dopřejte si jedinečný wellness a načerpejte novou energii. Také si u nás můžete zakoupit dárkové poukazy.

Relaxační centrum Adam Renáta Šimová