Microsite byla topována dne:13.09.2017
ID microsite: 80508, počet zhlédnutí:  26
Zadavatelem microsite je firma

DIMOLab s.r.o.

Cytologická a bioptická laboratoř DIMOLab s.r.o.

Cytologická a bioptická laboratoř DIMOLab s.r.o. zajistí screening karcinomu děložního hrdla, rozbory negynekologického původu, histologická vyšetření, konzultace a veterinární patologii.

Cytologická a bioptická laboratoř DIMOLab s.r.o.Cytologická a laboratoř DIMOLab s.r.o. Přerov, ProstějovBioptická laboratoř DIMOLab s.r.o. Přerov, Prostějov

DIMOLab s.r.o. je citologická a bioptická laboratoř zaměřující se především na oblast histologie a cytologie.

Spolupracujeme s gynekology nejen z Prostějova a Přerova v oblasti screeningu karcinomu děložního hrdla, ale také zajišťujeme rozbory negynekologického původu, histologická vyšetření, konzultace a veterinární patologii.

Cytologická a bioptická laboratoř DIMOLab s.r.o. ráda nabídne spolupráci dalším lékařům především v gynekologické i negynekologické cytologii. Také poskytne spotřební materiál potřebný pro odběr, identifikaci a fixaci vzorků, zajistí transport materiálu a výsledků vyšetření na vlastní náklady. Dále umožní zadavatelům vyšetření online přístup k výsledkům požadovaných vyšetření v elektronické podobě.

Cytologická a bioptická laboratoř DIMOLab s.r.o. obdržela akreditaci od Českého institutu pro akreditaci dle platných norem.

Veškeré služby naší laboratoře mohou využít klienti z okolí Přerova, Prostějova i přilehlého okolí.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Screening karcinomu děložního hrdla - zabraňte včas vzniku karcinomu

Screening karcinomu děložního hrdla - zabraňte včas vzniku karcinomu

DIMOLab s.r.o. je citologická a bioptická laboratoř, která provádí screening karcinomu děložního hrdla - naši laboratoř mohou využít klienti z okolí Přerova, Prostějova i přilehlého okolí.

DIMOLab s.r.o.
Laboratoř pro gynekologický screening a vyšetření vzorků i histologický rozbor

Laboratoř pro gynekologický screening a vyšetření vzorků i histologický ...

Přerovská citologická a bioptická laboratoř DIMOLab s.r.o. poskytuje služby v oboru gynekologie - gynekologický screening, vyšetření vzorků a histologický rozbor.

DIMOLab s.r.o.
Histologické, cytologické vyšetření vám zajistí laboratoř DIMOLab

Histologické, cytologické vyšetření vám zajistí laboratoř DIMOLab

V dnešní době je třeba dbát na vyšetření, díky kterým předcházíte vzniku různých onemocnění. Laboratoř DIMOLab s.r.o. v Přerově provádí histologické a cytologické vyšetření.

DIMOLab s.r.o.
Vyšetření cervikovaginální cytologie - screening karcinomu děložního hrdla

Vyšetření cervikovaginální cytologie - screening karcinomu děložního ...

Pokud potřebujete provést screening karcinomu děložního hrdla, obraťte se na společnost DIMOLab s.r.o. v Přerově, kde se specializujeme na vyšetření cervikovaginální cytologie.

DIMOLab s.r.o.
Vyšetření vzorků, gynekologická cytologie, histologie

Vyšetření vzorků, gynekologická cytologie, histologie

DIMOLab s.r.o. v Přerově je laboratoř zabývající se gynekologickou cytologií a histologií - provádíme konzultace a vyšetření vzorků gynekologického i negynekologického původu.

DIMOLab s.r.o.
Výsledky cytologie a histologie zařídí naše laboratoř DIMOLab

Výsledky cytologie a histologie zařídí naše laboratoř DIMOLab

Laboratoř DIMOLab v Přerově vám zařídí výsledky cytologie a histologie - naše specializace je především gynekologická cytologie.

DIMOLab s.r.o.