Microsite byla topována dne:17.06.2017
ID microsite: 80347, počet zhlédnutí:  48

Návrhy a realizace bytových interiérů v rodinných domech a bytech, chalupách - Praha

Pokud toužíte po stylově sladěném interiéru Vašeho domu, bytu nebo chalupy a nemáte čas nebo odvahu se do toho pustit, jsou tu pro Vás služby společnosti BELLA IDEA PRAHA, s.r.o.

Návrhy a realizace interiérůInteriéry stylových chalupVýroba nábytku a svítidel na míru

Společnost BELLA IDEA PRAHA s.r.o. je společnost s dvacetiletou tradicí v navrhování a realizaci interiérů převážně rodinných domů, rezidencí, bytů nebo stylových chalup.

Návrhy a realizace na klíč začínají společným rozhovorem, kdy si odborníci vyslechnou Vaše přání a požadavky a následně vše připravíme na míru. Vy se můžete jen v klidu těšit na krásný výsledek ze stylově sladěného interiéru, ušetřím Vám spoustu starostí.

Zařídíme vše od podlahy, výroby atypických kusů nábytku a doplňků, stylových svítidel až po výrobu nábytku z masivního dřeva. Propojíme Vaše a naše nápady a zkušenosti a společně vytvoříme interiér, kam se budete rádi vracet.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Realizace a vybavení interiérů prodejen, diskontních řetězců a nákupních center Praha

Realizace a vybavení interiérů prodejen, diskontních řetězců a ...

Spolehlivá a profesionální firma s mnohaletou zkušeností v oboru Bella Idea Praha nabízí služby realizace a vybavení interiérů prodejen, diskontních řetězců a nákupních center, včetně 3D návrhů.

BELLA IDEA PRAHA, s.r.o Realizace interiérů na klíč Praha
3D vizualizace obchodních a bytových prostor Praha – jasný výsledek

3D vizualizace obchodních a bytových prostor Praha – jasný výsledek

Přemýšlíte nad novou tváří Vašeho bytu nebo obchodu? Pomocí kvalitní 3D vizualizace obchodních a bytových prostor od Bella Idea Praha s.r.o. bude navrhování a rozhodování mnohem snazší.

BELLA IDEA PRAHA, s.r.o Realizace interiérů na klíč Praha