Microsite byla vložena dne:16.02.2017
ID microsite: 80332, počet zhlédnutí:  17
Zadavatelem microsite je firma

Město Dolní Bousov

Město Dolní Bousov je atraktivní oblast Českého ráje pro turisty a cykloturisty

Barokní kostel sv. Kateřiny, barokní mariánský sloup, empírová radnice, koupaliště, turistické a cykloturistické trasy se nachází v městečku Dolní Bousov v atraktivní oblasti Českého ráje.

Město Dolní Bousov leží asi osmnáct kilometrů východně od Mladé BoleslaviMěsto Dolní Bousov je atraktivní oblast Českého ráje pro turisty a cykloturistyV Dolním Bousově můžete navštívit barokní kostel sv. Kateřiny, barokní mariánský sloup, empírovou radnici či bývalou faru

Město Dolní Bousov leží ve Středočeském kraji asi osmnáct kilometrů východně od Mladé Boleslavi. Z turistického hlediska patří do velmi atraktivní oblasti Českého ráje a nabízí hned několik turistických zajímavostí. V Dolním Bousově můžete navštívit barokní kostel sv. Kateřiny, barokní mariánský sloup, empírovou radnici či bývalou faru a v blízkém okolí zámek Humprecht, hrad Kost nebo Národní přírodní rezervaci Údolí Plakánku.
Návštěvníkům i obyvatelům město poskytuje bohatý kulturní život pořádaný místními spolky a velmi dobrou občanskou vybavenost.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY