Microsite byla topována dne:21.07.2017
ID microsite: 80219, počet zhlédnutí:  127
Zadavatelem microsite je firma

KOMPONENTY, a.s. ZLÍN

Kompaktní a lehčené obuvnické pryžové plotny (desky) s různým dezénem

Firma KOMPONENTY, a.s. ZLÍN má bohaté zkušenosti s vývojem, výrobou i prodejem obuvnických komponentů. Máme široký výběr výrobků mezi které se řadí také kompaktní a lehčené pryžové plotny (desky).

Kompaktní a lehčené obuvnické pryžové plotnyPryžové plotny (desky) s různým dezénemPryžové plotny (desky) s různým dezénem

Sháníte kvalitní a prověřené obuvnické materiály? Pak jste na správném místě! Spolehlivá společnost KOMPONENTY, a.s. ZLÍN je významným českým výrobcem kompaktních a lehčených pryžových ploten. Máme opravdu širokou nabídku, vybírat si můžete podle dezénu, tvrdosti, hmotnosti, ale také receptury.

Pryžové desky:

- styropor
- korkfant
- evac
- styropor
- poreten - houba - duroten
- obolit.

Kompaktní a lehčené obuvnické pryžové plotny Vám poskytneme v základních, ale i extra barvách. Pryžové desky tak můžeme dodat v bílé, černé, žluté, šedé, ale i modré nebo jiné barvě.

Oslovte naší společnost, která má dlouholetou tradici a zkušenosti s vývojem, výrobou i prodejem komponentů a to nejen pro obuvnickou výrobu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Podešve, patníky a podrážky přímo od výrobce obuvnických komponentů

Podešve, patníky a podrážky přímo od výrobce obuvnických komponentů

Kvalitní obuvnické materiály jako jsou podešve, patníky či podrážky nabízí společnost KOMPONENTY, a.s. ZLÍN, která je významným českým výrobcem obuvnických komponentů a jiných technických dílů.

KOMPONENTY, a.s. ZLÍN