Microsite byla topována dne:18.05.2017
ID microsite: 80022, počet zhlédnutí:  36
Zadavatelem microsite je firma

Frema, a.s.

Proměřování forem, odlitků, vstřikovaných dílů-měření na 3D skeneru Atos Triple Scan

Společnost Frema, a.s. Zlín využívá pro proměřování forem, odlitků, vstřikovaných dílů 3D skener Atos Triple Scan. Tato měření jsou prováděna nejen pro vlastní výrobky, ale i pro externí zákazníky.

měření na 3D skeneruSkener Atos Triple ScanProměřování forem, odlitků, vstřikovaných dílů

Ve společnosti Frema, a.s. Zlín provádí 3D digitalizaci a měření na 3D skeneru Atos Triple Scan. Tato progresívní technologie skenování se využívá k proměřování forem, odlitků, vstřikováných dílů, dílců, designérských modelů, prototypů i jiných objektů. Tato měření jsou prováděna nejen pro vlastní výrobky - formy vstřikovací, vypěňovací, vulkanizační, propařovací, ale nabízíme tyto kapacity i pro externí zákazníky.

Atos Triple Scan je mobilní bezdotykový optický 3D skener určený pro různé aplikace. Má velké rozlišení, je výkonný, umožňuje přesné skenování, proměřování vstřikovacích forem, odlitků. Lze měřit i horké formy. Lze pohybovat skenerem i měřeným objektem, snadno tedy naskenujeme celý objekt. Provede se porovnání nominálních dat se skutečným výrobkem, vytvoříme měřící protokol a model.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Vstřikovací, vypěňovací, propařovací, vulkanizační formy-konstrukce, výroba forem

Vstřikovací, vypěňovací, propařovací, vulkanizační formy-konstrukce, ...

Ohledně konstrukce a výroby forem se můžete obrátit na firmu Frema a.s. Zlín. Výroba je zaměřena na vstřikovací, vypěňovací, propařovací, vulkanizační formy.

Frema, a.s.
Strojírenská výroba jednoúčelových strojů, zařízení, strojních dílů

Strojírenská výroba jednoúčelových strojů, zařízení, strojních dílů

Mezi činnosti společnosti Frema a.s. Zlín patří nejen výroba forem, ale i specializovaná výroba jednoúčelových strojů, zařízení a strojních dílů. Působí v regionu Zlínský kraj i dalších částech ČR.

Frema, a.s.
Výroba forem - vstřikovací formy pro plasty, vypěňované materiály

Výroba forem - vstřikovací formy pro plasty, vypěňované materiály

Hlavní činností společnosti Frema a.s. Zlín je výroba forem. Výroba je zaměřena na vstřikovací formy pro plasty a vypěňované materiály, dále na vulkanizační a propařovací formy.

Frema, a.s.