Microsite byla vložena dne:11.01.2017
ID microsite: 77976, počet zhlédnutí:  34
Zadavatelem microsite je firma

Hotel Gong Štramberk

Komfortní ubytování včetně snídaně, čtyřhvězdičkový hotel, apartmány

Komfortní ubytování včetně snídaně v malebném městečku Štramberk vám poskytne čtyřhvězdičkový Hotel Gong. Díky skvělé poloze máte na dosah romantické štramberské náměstí, které má kouzelnou atmosféru.

Ubytování ŠtramberkHotel ŠtramberkApartmány Kopřivnice

Máte v plánu výlet nebo dovolenou v okolí Štramberské Trúby a hledáte komfortní ubytování, s kterým budete maximálně spokojeni? Hotel Gong ve Štramberku vám ho poskytne. Jsme čtyřhvězdičkový hotel, který má výbornou polohu a budete mít na dosah jeskyni Šipku, romantické Štramberské náměstí a známou Štramberskou Trúbu.

Náš hotel má k dispozici 21 dvoulůžkových pokojů (business, economy, lowcost), 3 apartmány, salónek a stylovou restauraci.

Můžete také dostat pobyt zdarma - sbíráte body (například za firmu)a po 15ti nocích strávených v hotelu, máte pobyt zdarma.

V každém pokoji se nachází LCD televize, trezor, lednice, vlastní koupelna s vanou nebo sprchovým koutem. V celém hotelu je k dispozici wifi připojení.

Chcete prožít krásné a neopakovatelné chvíle v romantickém prostředí? Přijeďte do našeho hotelu Gong a budete určitě spokojeni!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Pronájem salónku na firemní akce, školení, večírky, oslavy, konference

Pronájem salónku na firemní akce, školení, večírky, oslavy, konference

Čtyřhvězdičkový Hotel Gong ve Štramberku poskytuje pronájem salónku s kapacitou 20 míst na oslavy, večírky, firemní akce, školení a konference s potřebnou technikou k těmto účelům.

Hotel Gong Štramberk
Nekuřácká stylová restaurace a Valašská jizba - valašské speciality

Nekuřácká stylová restaurace a Valašská jizba - valašské speciality

Hledáte stylový prostor pro pořádání rodinné sešlosti, oslavy, svatby, školení, večírků a jiných akcí? Přijďte do hotelové restaurace či Valašské jizby Hotelu Gong a vaše představy budou naplněny.

Hotel Gong Štramberk