Microsite byla vložena dne:11.01.2017
ID microsite: 77976, počet zhlédnutí:  12
Zadavatelem microsite je firma

Hotel Gong Štramberk

Komfortní ubytování včetně snídaně, čtyřhvězdičkový hotel, apartmány

Komfortní ubytování včetně snídaně v malebném městečku Štramberk vám poskytne čtyřhvězdičkový Hotel Gong. Díky skvělé poloze máte na dosah romantické štramberské náměstí, které má kouzelnou atmosféru.

Ubytování ŠtramberkHotel ŠtramberkApartmány Kopřivnice

Máte v plánu výlet nebo dovolenou v okolí Štramberské Trúby a hledáte komfortní ubytování, s kterým budete maximálně spokojeni? Hotel Gong ve Štramberku vám ho poskytne. Jsme čtyřhvězdičkový hotel, který má výbornou polohu a budete mít na dosah jeskyni Šipku, romantické Štramberské náměstí a známou Štramberskou Trúbu.

Náš hotel má k dispozici 21 dvoulůžkových pokojů (business, economy, lowcost), 3 apartmány, salónek a stylovou restauraci.

Můžete také dostat pobyt zdarma - sbíráte body (například za firmu)a po 15ti nocích strávených v hotelu, máte pobyt zdarma.

V každém pokoji se nachází LCD televize, trezor, lednice, vlastní koupelna s vanou nebo sprchovým koutem. V celém hotelu je k dispozici wifi připojení.

Chcete prožít krásné a neopakovatelné chvíle v romantickém prostředí? Přijeďte do našeho hotelu Gong a budete určitě spokojeni!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY