Microsite byla topována dne:27.04.2017
ID microsite: 77975, počet zhlédnutí:  22
Zadavatelem microsite je firma

IMONT, s.r.o.

Tepelné čerpadlo LWZ 304/404 sol-kompletní vytápěcí, větrací systém pro pasivní domy

Firma IMONT s.r.o. Zlín dodává kompletní vytápěcí, větrací systémy pro pasivní domy. Doporučuje tepelné čerpadlo LWZ 304/404 SOL s funkcí centrální ventilace, topení, chlazení, příprava teplé vody.

Tepelné čerpadlo Stiebel Eltron LWZ 304/404 sol

Vzhledem k požadavkům na energetickou nenáročnost budov je pro nové pasivní domy jako kompletní vytápěcí, větrací systém velmi vhodné tepelné čerpadlo LWZ SOL 304/404 Stiebel Eltron.

Společnost IMONT s.r.o. Zlín zajistí dodávky po celé ČR. LWZ 304/404 SOL je integrální přístroj s centrálním přívodem vzduchu s funkcemi centrální ventilace, topení, chlazení, příprava teplé vody.
Rekuperace tepla z odpadního vzduchu se provádí pomocí křížového protiproudového výměníku tepla a tepelného čerpadla vzduch-voda. Přídavně se odebírá teplo z venkovního vzduchu.

Systém LWZ SOL 304/404 má nyní integrovanou chladicí funkci, díky němu i dalším doplňkovým funkcím zajišťuje po celý rok v objektu příjemné klima. Lze jej kombinovat se solárním zařízením a doplnit dálkovým ovládáním. Má snadné intuitivní ovládání.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
LED světelné zdroje, osvětlení, pásky - LED technologie je cesta k úsporám

LED světelné zdroje, osvětlení, pásky - LED technologie je cesta k ...

Společnost IMONT s.r.o. Zlín je dodavatel LED technologie v regionu Zlínský kraj. Je snadná cesta k úsporám - pořiďte LED světelné zdroje, osvětlení, pásky s dlouhou životností.

IMONT, s.r.o.