Zadavatelem microsite je firma SALVATOR STŘECHY s.r.o.


Střecha ze švédské oceli za nejlepší cenu - lehká střešní krytina

Společnost SALVATOR STŘECHY s.r.o. je významným dodavatelem kvalitních střešních krytin. Naše pobočka sídlící v Prostějově Vám nabízí střechu ze švédské oceli za nejlepší cenu.Přemýšlíte o nové střeše pro Váš dům? Pořiďte si kvalitní střechu ze švédské oceli za ty nejlepší ceny u firmy SALVATOR STŘECHY s.r.o., která je významným dodavatelem kvalitních lehkých střešních krytin v Prostějově a okolí.

Plechová střešní krytina má významně nižší hmotnost, což umožňuje větší rychlost montáže a nižší náklady na manipulaci. Mezi další výhody ocelových střech patří možnost širokého výběru typů, struktury a barev povrchových úprav.

Pokud se bojíte že plechové střechy mají menší odolnost a hůře izolují, není to pravda! Vše záleží na kotvení správném návrhu a provedení tepelně-izolačních vrstev.

Plechová střešní krytina má proti tradičním taškám až šestkrát méně spojů, tím je odolnější vůči dešti a nafoukanému sněhu. Naším střechám věříme a vždy Vám rádi poradíme. Navíc si u nás můžete zakoupit spojovací materiál jako jsou matice, podložky, hmoždinky, vruty, šrouby, aj.

Kompletní nabídku střešních krytin za akční ceny naleznete na naších pobočkách SALVATOR Střechy s. r. o.