Microsite byla topována dne:11.01.2017
ID microsite: 75685, počet zhlédnutí:  13
Zadavatelem microsite je firma

Moderní škola, s.r.o. Školní nábytek

Speciální jazykové učebny pro školy - dodávka na klíč

Moderní škola, s.r.o. je českým výrobcem a dodavatelem školního nábytku po celé České republice. Pro vaší školu dodáme potřebný školní nábytek a navrhneme jazykovou učebnu pro výuku cizích jazyků.

Speciální jazykové učebny pro školy Olomouc, JeseníkSpeciální jazykové učebny pro školy Olomouc, JeseníkDodávka jazykových učeben Olomouc, Jeseník

Znalost cizího jazyka je pro naše děti dnes důležitá, aby jejich výuka byla co nejefektivnější, je zapotřebí mít dobře vybavenou multimediální učebnu pro výuku cizích jazyků. Pokud chcete navrhnout a vybavit jazykovou učebnu obraťte se na naší společnost Moderní škola, s.r.o., která na českém trhu působí jako významný dodavatel moderního a kvalitního školního vybavení.

Naše jazykové učebny jsou vhodné pro všechny ročníky a školy, jsou navrženy tak, aby systém výuky byl co nejvíce efektivní a intenzivní i při vyšším počtu žáků ve třídě. Obsluha je nenáročná s mnoha funkcemi.

Vše zpracujeme podle vašich požadavků a prostorových či finančních možností. Jazykové učebny dodáváme na klíč včetně zaškolení.

Oslovte nás ještě dnes a my Vám zpracujeme kompletní cenovou nabídku.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Školní nábytek, vybavení odborných tříd a učeben pro všechny školy

Školní nábytek, vybavení odborných tříd a učeben pro všechny školy

Moderní škola, s.r.o. přináší široký výběr školních židlí, stolů, skříní a moderního školního vybavení pro školní třídy a odborné učebny. Jsme dodavatelem školního nábytku v okolí Jeseníku i Olomouce

Moderní škola, s.r.o. Školní nábytek
Stavební úpravy a výstavby učeben, včetně instalačních práci - zapojení vody, plynu a elektřiny

Stavební úpravy a výstavby učeben, včetně instalačních práci - zapojení ...

Moderní škola, s.r.o. se postará o kompletní výstavby a úpravy učeben v okolí Olomouce i Jeseníku. Nabízíme stavební činnosti ve výstavbě a to včetně zapnutí medií jako je voda, plyn a elektřina.

Moderní škola, s.r.o. Školní nábytek
Výškově stavitelné školní lavice - dílenské, žákovské a učitelské stoly

Výškově stavitelné školní lavice - dílenské, žákovské a učitelské stoly

Moderní škola, s.r.o. je výrobcem a dodavatelem školního nábytku nejen v okolí Olomouce a Jeseníku, ale po celé České republice. V naších produktech naleznete školní lavice i výškově stavitelné stoly.

Moderní škola, s.r.o. Školní nábytek
Návrhy učeben - speciální školní laboratoře pro fyziku, chemii a biologii

Návrhy učeben - speciální školní laboratoře pro fyziku, chemii a ...

Moderní škola, s.r.o. je významným českým výrobcem a dodavatelem školního nábytku v celé České republice. Pro vaší školu navrhneme speciální učebny a laboratoře pro výuku chemie, biologie i fyziky.

Moderní škola, s.r.o. Školní nábytek