Microsite byla topována dne:12.07.2017
ID microsite: 73527, počet zhlédnutí:  123

Kvantová terapie – technika, jak se zbavit strachu i nemocí

Ve Studiu Naturopatie Pavly Novotné v Ostravě můžete využít kvantové terapie, tedy techniky, která vás při správné aplikaci dokáže zbavit strachu i nemocí.

Kvantová terapie Ostrava

Každá emoce má svoji vibraci a ta bezprostředně ovlivňuje naše buňky a tím i celé tělo. Vždy ale máme možnost volby, díky tomu jak se rozhodneme prožívat určité emoce a životní situace.

Můžeme v sobě špatným myšlením a chováním živit stres, strach, bezmoc a jsme pak nastaveni na sebedestrukční životní roli oběti, nebo se můžeme naučit své myšlení a chování vědomě měnit za pomoci terapeuta a staneme se svým vlastním pozorovatelem, který uvědoměle mění své špatné vzorce chování a myšlení na ty správné.

Díky kvantové terapii můžete „přeladit svou stanici, na které vysíláte“ z negace na pozitivum a stát se tak místo oběti vítězem.

Vyhněte se bezmoci, nesnázím a trápení a přeměňte je na moc, vnitřní sílu, radost, štěstí, harmonii a rovnováhu. Každý den svého života můžete ovlivňovat a tím měnit svůj přítomný okamžik tady a teď.

Pokud tedy toužíte po láskyplném životě bez negativních emocí, pak neváhejte a navštivte Studio Naturopatie v Ostravě.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Psychosomatika - psychosomatické příčiny nemoci, co nám nemoc chce sdělit

Psychosomatika - psychosomatické příčiny nemoci, co nám nemoc chce ...

Studio Naturopatie v Ostravě se věnuje psychosomatice, pomůže Vám vypořádat se s obavami, strachy, naučí Vás zvládat stres a napoví, jak ovlivnit myšlení a prožitek emocí, aby nedocházelo k onemocnění

Studio Naturopatie Pavly Novotné Centrum zdraví Ostrava
Naturopatie – řešení potíží s oslabenou imunitou, odkyselením organismu, hloubkovou detoxikací těla

Naturopatie – řešení potíží s oslabenou imunitou, odkyselením ...

Potíže s oslabenou imunitou pomáhá řešit Studio naturopatie Pavly Novotné, která se zaměřuje na odkyselení organismu, očistu střev, jater a celého organismu i efektivní hubnutí.

Studio Naturopatie Pavly Novotné Centrum zdraví Ostrava
Celostní zdraví - pohled na nemoc trochu jinak, holistický přístup, psychosomatika

Celostní zdraví - pohled na nemoc trochu jinak, holistický přístup, ...

Pavla Novotná ve Studiu Naturopatie v Ostravě vám pomůže zjistit příčiny vašich nemocí, špatného zdravotního stavu a pomůže vám uvést vaše tělo a duši do rovnováhy.

Studio Naturopatie Pavly Novotné Centrum zdraví Ostrava