Microsite byla topována dne:12.12.2017
ID microsite: 72327, počet zhlédnutí:  44
Zadavatelem microsite je firma

Kanlux s. r. o.

Vestavné LED svítidlo z hliníku v moderním designu k prodeji přímo na eshopu

Vestavné LED svítidlo z hliníku v moderním designu je nyní k prodeji přímo na eshopu společnosti Kanlux s.r.o., která se specializuje na kvalitní svítidla, která navíc skvěle vypadají.

Vestavné LED svítidlo z hliníku eshopVestavné LED svítidlo v moderním designu eshopVolantio - vestavné LED svítidlo - prodej, eshop

Chcete si pořídit nové osvětlení, které bude skvěle doplňovat váš interiér? Vyzkoušejte nové vestavné LED svítidlo Volantio ESG se síťovým napětím 230V, které vás zaujme nejen svým vzhledem, ale také materiálem, z kterého je vyrobeno.

Celé svítidlo je vyrobeno z hliníku a tak má řadu výhod, vybrat si jej můžete v kulaté nebo čtvercové podobě, v bílem či stříbrném provedení.

Ať už chcete doplnit osvětlení vašeho interieru nebo najít vhodné hlavní svítidlo, vestavné svítidlo LED Volantio ESG je skvělým řešením, které díky svému zajímavému designu dodá vašemu interieru osobitý vzhled, ať už jde o byt, dům či kancelářskou místnost.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Profesionální LED pásky nejvyšší kvality – prodej, eshop, velkoobchod

Profesionální LED pásky nejvyšší kvality – prodej, eshop, velkoobchod

Profesionální LED pásky nejvyšší kvality prodává firma Kanlux s.r.o., která se specializuje na osvětlení všech druhů. LED pásky můžete zakoupit nejen na našem eshopu, ale také v našem velkoobchodě.

Kanlux s. r. o.
Prodej, svítidla, světelné zdroje, elektroinstalační materiál - e-shop, široký sortiment

Prodej, svítidla, světelné zdroje, elektroinstalační materiál - e-shop, ...

Společnost Kanlux s.r.o. se sídlem ve Frýdku-Místku Vám nabízí široký sortiment svítidel, světelných zdrojů a elektroinstalačního materiálu, který si můžete prohlédnout na eshopu společnosti.

Kanlux s. r. o.
Prodej exteriérová, zahradní, vestavná, vodotěsná, LED svítidla Frýdek-Místek

Prodej exteriérová, zahradní, vestavná, vodotěsná, LED svítidla ...

Hledáte vhodné venkovní osvětlení pro oživení Vašeho domu či zahrady? Společnost Kanlux s.r.o. právě pro Vás připravila tuto nabídku: - zahradní svítidla - zahradní LED svítidla - vestavná LED svítidla - přisazená svítidla - nájezdová svítidla - lineární LED moduly - světelné LED ...

Kanlux s. r. o.
Prodej světelné zdroje LED, patice GU10, G5 Frýdek-Místek

Prodej světelné zdroje LED, patice GU10, G5 Frýdek-Místek

Společnost KANLUX s.r.o., působící na trhu v oblasti prodeje svítidel, světelných zdrojů a elektroinstalačního materiálu, rozšiřuje svou nabídku světelných LED zdrojů o následující položky: - EPRO GU10 60SMD - EPRO GU10 COB - VITO GU10 30SMD - NOXA GU10 80SMD - VOX G9 24SMD

Kanlux s. r. o.