Microsite byla topována dne:07.02.2018
ID microsite: 72178, počet zhlédnutí:  57
Zadavatelem microsite je firma

Kanlux s. r. o.

Profesionální LED pásky nejvyšší kvality – prodej, eshop, velkoobchod

Profesionální LED pásky nejvyšší kvality prodává firma Kanlux s.r.o., která se specializuje na osvětlení všech druhů. LED pásky můžete zakoupit nejen na našem eshopu, ale také v našem velkoobchodě.

Profesionální LED pásky - eshopLED pásky nejvyšší kvality - eshop, velkoobchod

LED pásky jsou dnes moderní záležitostí, najít však kvalitní za dobrou cenu dá velkou práci! U nás máte jistotu LED pásek té nejvyšší kvality za přijatelnou cenu!

Naše LED pásky jsou vhodné pro profesionály, kteří hledají ty nejlepší světelné parametry. Díky silné lepící pásce, je lze instalovat v podstatě na jakýkoliv povrch a zajistit tak efektní a originální osvětlení, které na první pohled upoutá vaši pozornost.

V našem velkoobchodě nebo přímo na eshopu můžete vybírat ze dvou různých výkonů (10 W/m, 4 W/m) a barev (WW, CW).

Světelné diody Edison obsažené v těchto LED páskách zajišťují opravdu prémiové světelné parametry, které oceníte v každé místnosti


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Prodej, svítidla, světelné zdroje, elektroinstalační materiál - e-shop, široký sortiment

Prodej, svítidla, světelné zdroje, elektroinstalační materiál - e-shop, ...

Společnost Kanlux s.r.o. se sídlem ve Frýdku-Místku Vám nabízí široký sortiment svítidel, světelných zdrojů a elektroinstalačního materiálu, který si můžete prohlédnout na eshopu společnosti.

Kanlux s. r. o.
Vestavné LED svítidlo z hliníku v moderním designu k prodeji přímo na eshopu

Vestavné LED svítidlo z hliníku v moderním designu k prodeji přímo na ...

Vestavné LED svítidlo z hliníku v moderním designu je nyní k prodeji přímo na eshopu společnosti Kanlux s.r.o., která se specializuje na kvalitní svítidla, která navíc skvěle vypadají.

Kanlux s. r. o.
Prodej exteriérová, zahradní, vestavná, vodotěsná, LED svítidla Frýdek-Místek

Prodej exteriérová, zahradní, vestavná, vodotěsná, LED svítidla ...

Hledáte vhodné venkovní osvětlení pro oživení Vašeho domu či zahrady? Společnost Kanlux s.r.o. právě pro Vás připravila tuto nabídku: - zahradní svítidla - zahradní LED svítidla - vestavná LED svítidla - přisazená svítidla - nájezdová svítidla - lineární LED moduly - světelné LED ...

Kanlux s. r. o.
Prodej světelné zdroje LED, patice GU10, G5 Frýdek-Místek

Prodej světelné zdroje LED, patice GU10, G5 Frýdek-Místek

Společnost KANLUX s.r.o., působící na trhu v oblasti prodeje svítidel, světelných zdrojů a elektroinstalačního materiálu, rozšiřuje svou nabídku světelných LED zdrojů o následující položky: - EPRO GU10 60SMD - EPRO GU10 COB - VITO GU10 30SMD - NOXA GU10 80SMD - VOX G9 24SMD

Kanlux s. r. o.